تازه ترین
خانه » اخبار » اولین جلسه کمیته جذب مشارکت های مردمی،اسکان وتغذیه اربعین حسینی خوزستان درسال۹۶
اولین جلسه کمیته جذب مشارکت های مردمی،اسکان وتغذیه اربعین حسینی خوزستان درسال۹۶

اولین جلسه کمیته جذب مشارکت های مردمی،اسکان وتغذیه اربعین حسینی خوزستان درسال۹۶photo_2017-04-16_11-28-33به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

اولین جلسه کمیته جذب مشارکت های مردمی،اسکان وتغذیه ستاد اربعین حسینی  استان خوزستان درسال۹۶ صبح امروز یکشنبه ۲۷فروردین با حضور اعضاء در محل این ستاد برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با اشاره به برکات ماه مبارک رجب همگان را توصیه به بهره برداری معنوی از فضایل این ماه دعوت کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان و مسئول کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی در ادامه به بیان اهمیت خدمت خالصانه و به قصد قربت در دستگاه امام حسین علیه السلام پرداختند و هدف از تشکیل این کمیته را انجام هماهنگی های بیشتر در جهت ارائه خدمات بهتر به زائرین اربعین حسینی و رفع مشکلات و نواقص مربوط به سال های قبل دانستند. 

موسوی افزودند این کمیته از سال گذشته تاکنون با جدیت پیگیر واگذاری زمین به مواکب در چذابه و شلمچه بوده است که انشاءالله با همکاری استانداری و دستگاه های ذیربط این امر محقق خواهد شد.

مسئول کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان وتغذیه بیان داشتند به منظور ساماندهی مواکب موضوع شناسنامه دار کردن مواکب را پیگیر هستیم که در آینده نزدیک با همکاری مدیران مواکب به انجام خواهد رسید. 

در پایان کلیه اعضاء به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص چگونگی رفع مشکلات سنوات گذشته بیان داشتند. photo_2017-04-16_11-28-18photo_2017-04-16_11-28-27

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال