تازه ترین
خانه » اخبار » اولین گردهمایی فصلی مسؤلین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان برگزار شد.
اولین گردهمایی فصلی مسؤلین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان برگزار شد.

اولین گردهمایی فصلی مسؤلین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان برگزار شد.

اولین گردهمایی فصلی مسؤلین و معاونین ستاد بازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان امروز ۹ اردیبهشت ماه برگزار شد.
این جلسه که با قرائت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد در ابتدا حجت الاسلام سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با تبریک اعیاد شعبانیه، گفت فرصت ماه شعبان را باید غنیمت شمرد و خود را آماده ورود به ماه میهمانی خدا کرد . موسوی گفت مقدمه خودسازی پرداختن به انجام واجبات و ترک محرمات است. وی افزود منتظران واقعی ظهور همواره با اهتمام به واجبات و ترک محرمات و انجام تکالیف دینی خود را برای ظهور منجی عالم بشریت آماده نگه می دارند.

موسوی مسؤل ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با تشکر از حمایت های خالصانه خیرین و محبین اهل بیت علیهم السلام از زحمات و تلاش‌های مسؤلین و نمایندگان نذوراتی ستاد تقدیر کردند .
مسؤل ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان افزود مهمترین وظیفه مسؤلین و نمایندگان نذوراتی، امانتداری در حد اعلای آن است و تمامی هدایای نقدی و غیر نقدی نذوراتی فوراً می بایست ثبت و ضبط شود.

موسوی افزود: اعتماد سازی، اصلی مهم است که به حمدالله تا کنون در این زمینه به خوبی عمل شده است و با اعتماد سازی است که توانستیم این خدمات را در حرم های مطهر داشته باشیم.
موسوی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات یک نهاد مردمی است و از محبت و ارادت قلبی مردم سرچشمه می‌گیرد و به همین دلیل این کارها در عین بزرگی و عظمت خیر و برکات فراوانی به همراه دارد.
در ادامه امیدوار آقایی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: در سال ۹۶ این ستاد با همت بالای مردم ولایی استان گام های بزرگی را برداشت و توانست در ردیف ستاد های موفق کشور قرار بگیرد.
آقایی افزود: در سال جاری هم ان شاءالله شش پروژه مهم در دست اجراء داریم که عبارتند از:۱- پروژه ساخت مضیف و مهمانسرای حرم حضرت زینب سلام الله علیها که با اتمام سقف الان در مرحله سفت کاری قرار دارد ۲- مشارکت در ساخت ۲۰۰۰متر از صحن حضرت زهرا سلام الله علیها که تا پایان سال گذشته ۱۰۰۰متر آن تامین و ۱۰۰۰متر باقیمانده است.۳-مشارکت در ساخت صحن حضرت زینب سلام الله علیها در کربلای معلی که قرار است بانوان زینبی استان عهده‌دار این کار بزرگ باشند.۴- ساخت قاطع های اطراف ضریح حرم های مطهر امامین عسکریین (ع) و حضرت امام حسین علیه السلام.۵- ساخت کمد های امانتداری و جاکفشی حرم امامین عسکریین (ع) .۶- مسقف سازی خیابان صحن حضرت صاحب الزمان (عج) حرم امامین جوادین (ع).

آقایی افزود تمام این پروژه‌ها را با استفاده ۱۰۰درصدی از کالاها و تجهیزات ایرانی در حال انجام هستیم و با این کار نذوراتی که با اخلاص و از صفای دل محبین اهل بیت علیهم السلام اهداء می‌شود باعث رونق چرخه اقتصادی داخل کشور می شود.
در ادامه این جلسه، حاضرین گزارشی از اقدامات مربوطه ارائه دادند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال