تازه ترین
خانه » اخبار » بازدید سردار اسحاقی و هیئت همراه از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان
بازدید سردار اسحاقی و هیئت همراه از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

بازدید سردار اسحاقی و هیئت همراه از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان
سردار اسحاقی فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان و هیئت همراه صبح امروز دوشنبه دوم مرداد از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان بازدید و در جریان روند امور مربوط به بازسازی عتبات مقدسه قرار گرفتند.

در ابتدای این جلسه حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان ضمن عرض خوش آمد به سردار اسحاقی و همراهان ایشان از تلاش ها و خدمات ارزنده نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت و آرامش مردم و همچنین زائرین اربعین حسینی در پایانه های چذابه و شلمچه، تقدیر و تشکر کردند.

موسوی سپس در خصوص اقدامات این ستاد در بازسازی عتبات مقدسه افزودند: در نجف بازسازی بخش داخلی ایوان طلای حرم علوی، مشارکت در ساخت صحن حضرت زهراء(س)، ساخت ۲ درب بزرگ حرم حضرت مسلم(ع) و در کربلا مشارکت در سنگفرش بین الحرمین و مشارکت در ساخت صحن عقیله بنی هاشم را داشته ایم.

 مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان بیان داشتند در کاظمین خرید ونصب تلویزیون بزرگ حرم امامین جوادین(ع) ومشارکت در ساخت بین الحرمین حرم امامین جوادین(ع) و در سامراء هم ساخت ونصب ۶درب حرم امامین عسکریین(ع) را انجام داده ایم.

موسوی در خصوص اقدامات این ستاد درسوریه گفتند: بازسازی کامل نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب(س)، تامین،انتقال و مفروش نمودن ۸۰قطعه فرش حرم حضرت زینب(س) و در دست ساخت مضیف و مهمانسرای حرم حضرت زینب(س) را از مهمترین اقدامات این ستاد می باشد.
حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستادبازسازی عتبات عالیات و مسئول کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی استان خوزستان در خصوص اقدامات این ستاد در اربعین سال قبل افزودند از سال گذشته بلافاصله بعد از اربعین حسینی بدون وقفه و با جدیت پیگیر رفع مشکلات مواکب بوده ایم و به این منظور در جلساتی که با حضور مدیران مواکب در کلیه شهرها برگزار می شد حاضر شده  و از نزدیک در جریان مشکلات، کمبودها و توقعات آنان قرار گرفتیم و عمده مشکلات حول موضوعاتی همچون جاده دسترسی مواکب، پارکینگ، لوله کشی آب وهمچنین پارک خودروها درحاشیه مسیرجاده ای، مجوز تردد موکب داران و سد معبرخودروهای مسافرکش که ممکن است بخشی از اینها مرتبط با نیروی انتظامی باشد و امید است با همت بالای جنابعالی مرتفع گردند.

در پایان سردار اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان ضمن تشکر از خدمات صادقانه مسئول و کارکنان ستادبازسازی عتبات عالیات قول مساعد دادند مشکلات مربوط به اربعین حسینی در جلسات مشترک تخصصی بررسی و مرتفع گردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال