تازه ترین
خانه » اخبار » بازسازی گنبد حرم امیرالمؤمنین امام علی(ع)توسط مردم استان خوزستان
بازسازی گنبد حرم امیرالمؤمنین امام علی(ع)توسط مردم استان خوزستان

بازسازی گنبد حرم امیرالمؤمنین امام علی(ع)توسط مردم استان خوزستان

IMG_20160810_141635رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بهبهان:
تعمیر و بازسازی گنبد حرم امیر مؤمنان(ع) توسعه حرم حضرت زینب(س)، به عهده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان  بهبهان در گفت وگو با روزنامه طلوع، گفت: به لطف خداوند و عنایت ویژه حضرت امام علی(ع)، و همکاری مردم مؤمن و متعهد بهبهان، ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بهبهان در حد توان خود در امر بازسازی حرمین شریفین موفق بوده است.
نجفی پور با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر مسئولیت اصلی تعمیر و بازسازی گنبد حرم مطهر امیرمؤمنان(ع) و همچنین مشارکت در ساخت صحن بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) در نجف اشرف و توسعه حرم مطهر حضرت زینب(س)و دیگر ائمه اطهار(ع) توسط مردم استان خوزستان انجام می شود.

نامبرده متذکر شد: مردم مؤمن و ولایتمدار بهبهان تاکنون کمک های شایانی در این خصوص نموده اند؛ زیرا خون آنان با محبت اهل بیت(ع) عجین شده است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان بهبهان گفت: علاقه مندان می توانند کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۱۸۰۰۰۵۶ بانک سپه و شماره حساب ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲۲۱۰ بانک انصار واریز و نذورات غیرنقدی خود  را به ستاد بازسازی عتبات عالیات مستقر در فرمانداری شهرستان بهبهان تحویل دهند.

به گفته وی، نذوراتی که به ستاد تحویل داده می شود مستقیما جهت بازسازی حرم های مطهر به کار گرفته می شود.

رئیس ستاد بازسازی در پایان گفت وگو، از روزنامه طلوع ، تنها و اولین روزنامه تمام رنگی استان فارس که در پنج استان جنوبی کشور شامل استانهای فارس، خوزستان، بوشهر،کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان توزیع می گردد و تاکنون نسبت به انعکاس فعالیتهای ستاد بازسازی نهایت تلاش را نموده، قدردانی کرد و گفت: امیدواریم که این روزنامه به اهداف خود که همانا انعکاس اخبار شفاف و دور از حاشیه ها و در جهت خدمت به مردم است، به توفیقات بیشتری نائل گردد.

منبع:روزنامه طلوع

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال