تازه ترین
خانه » اخبار » برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی ستاد بازسازی عتبات خوزستان در اهواز

برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی ستاد بازسازی عتبات خوزستان در اهواز

برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عاليات استان خوزستان در اهواز

گروه اجتماعی: نمونه محصولات فرهنگی، تبليغی از مجموعه فعاليت‌های ستاد بازسازی عتبات عاليات استان در قالب نمايشگاهی در مركز اين ستاد ارائه شدند.

«چهارمحالی»، مدير روابط عمومی و فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عاليات خوزستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه خوزستان، در اين باره اظهار كرد: اين نمايشگاه امروز سه‌شنبه، 23 فروردين‌ماه در قالب پوستر، بروشور و تقويم با هدف …

 

برپایی نمایشگاه  محصولات فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عاليات استان در اهواز

گروه اجتماعی: نمونه محصولات فرهنگی، تبليغی از مجموعه فعاليت‌های ستاد بازسازی عتبات عاليات استان در قالب نمايشگاهی در مركز اين ستاد ارائه شدند.

«چهارمحالی»، مدير روابط عمومی و فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عاليات خوزستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه خوزستان، در اين باره اظهار كرد: اين نمايشگاه امروز سه‌شنبه، 23 فروردين‌ماه در قالب پوستر، بروشور و تقويم با هدف انعكاس فعاليت‌های ستاد در زمينه اطلاع‌رسانی و تبليغ برای جمع‌آوری نذورات و هدايای مردمی برای بازسازی ايوان طلای حرم امام علی(ع) در هشت ماه گذشته برپا شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اين‌كه استان خوزستان مأموريت انجام اين مهم را بر عهده گرفته، اين ستاد متعهد شده است به مدت 24 ماه هزینه طلاكاری ايوان حرم علوی را با همت بلندمردم و از طريق جمع‌آوری كمك‌ها، نذورات و هدايا تا آبان‌ماه سال 91 به انجام برساند.

چهارمحالی گفت: به همين دليل، تاكنون ارسال 13 هزار پيامك از طريق سامانه برای مخاطبين، چاپ 2450 مترمربع بنر، توزيع 163هزار نسخه پوستر در ابعاد 35 در 50 حاوی تصاويری از مجموعه فعاليت‌های مختلف برای مرمت و بازسازی ايوان، 105 هزار برگ بروشور شامل اطلاعات و توضيحات در خصوص وضعيت ايوان طلای حرم مطهر و مشخصات پروژه نوسازی و نمونه‌های خشت طلا، ارائه قبوض نقدی با مبالغ متنوع برای پرداخت افراد همراه با اعلام شماره حساب‌های جاری و همچنين چاپ تقويم تك‌برگ ديواری در تيراژ 25000 برگ با همكاری شركت فولاد اکسین انجام شده است.

وی بيان كرد: همچنين در بخش ديگری از نمايشگاه، سندهای افتخار همراه با امضای مسئولان استان برای خيرين فردی و يا نهادها و شركت‌های كمك‌دهنده در جهت افزايش انگيزه و تقدير از آن‌ها در معرض ديد قرار گرفته شده بود.

چهارمحالی يادآور شد؛ پايگاه اطلاع‌رسانی مركز ستاد عتبات عاليات خوزستان نيز برای جذب كمك‌ها و نذورات افراد با آدرس WWW .ATABATKZ.ir در حال فعاليت است.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال