تازه ترین
خانه » اخبار » برگزاری نشست هم اندیشی مواکب اربعین خوزستانی مستقر در عراق
برگزاری نشست هم اندیشی مواکب اربعین خوزستانی مستقر در عراق

برگزاری نشست هم اندیشی مواکب اربعین خوزستانی مستقر در عراق

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان، نشست هم‌اندیشی مدیران مواکب اربعین خوزستانی مستقر در عراق با حضور مسئول و مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

در این نشست که مدیران مواکب اربعین خوزستانی مستقر در عراق حضور داشته اند با هدف هم فکری و بهره گیری از خرد جمعی و تبادل تجربه دست اندرکاران مواکب برگزار شد. در ابتدا حاضرین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات اصلاحی برای افزایش کیفیت خدمات رسانی توسط مواکب پرداختند.

سپس حجت‌الاسلام سید محمود موسوی، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ضمن عرض خوش آمد و خدا قوت به مدیران مواکب گفت: هدف از این نشست بهره گیری از تجربیات و نقطه نظرات شما خدام زائرین سیدالشهداء(ع) در جهت بهبود کیفیت خدمات رسانی در مواکب است.

موسوی افزود هر سال باید نسبت به سال قبل هم از جهت خدمات رفاهی و هم از جهت پرداختن به معنویات به خصوص رعایت شئون اخلاقی و اسلامی و اهمیت دادن به وقت نماز و برپایی نماز چماعت پیشرفت داشته باشیم.

مسئول کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی خوزستان افزود باید تلاش شود تا حد امکان با مشارکت مواکب عراقی ارائه خدمات به زائرین را داشته باشیم و همچنین بیشترین ظرفیت خدماتی موکب را در بخش اسکان زائران قرار دهیم و در پذیرش زائران از هر قومیت و ملیتی که باشند کوتاهی نداشته باشیم .

یادآور می شود مواکب مردمی خوزستانی مستقر در عراق بالغ بر۵۸ موکب می باشد که همه ساله از ابتدای ماه صفر تا پایان اربعین به زائرین خدمات رسانی می کنند. 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال