تازه ترین
خانه » اخبار » بیانیه ستاد بازسازی عتبات به مناسبت عروج سرخ ملکوتی سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی
بیانیه ستاد بازسازی عتبات به مناسبت عروج سرخ ملکوتی سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی

بیانیه ستاد بازسازی عتبات به مناسبت عروج سرخ ملکوتی سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی

پرچمی که سردار شهید سلیمانی برای بازسازی عتبات برافراشت، بر زمین نخواهد افتاد

ستاد بازسازی عتبات عالیات در پیامی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی، ضمن عرض تبریک و تسلیت، تاکید کرد: پرچمی که این سردار رشید اسلام در راه بازسازی عتبات و خدمت به زائران حسینی برافراشت، هرگز بر زمین نخواهد افتاد.

متن پیام به این شرح است: ﺑﺴﻢ رب اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون» سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده رشید جبهه مقاومت اسلامی و مالک اشتر علی زمان پس از سال‌ها مجاهدت به جمع یاران شهیدش پیوست.

این سردار رشید اسلام که همواره پرچمدار حمایت از مستضعفین جهان بود، پس از سقوط حزب بعث، با راه‌اندازی ستاد پشتیبانی مردم عراق، به کمک مردم ستمدیده این کشور شتافت و سپس با برافراشتن پرچم بازسازی عتبات عالیات، غبار ناشی از سال‌ها ظلم حکومت بعثی‌ها بر حرم‌های مطهر ائمه اطهار و سید الشهدا علیهم الاسلام را از چهره این حرم‌ها زدود و فضای دلنشین زیارت را برای میلیون‌ها زائر شیفته فراهم نمود.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به مصداق آیه شریفه «اشداء على الکفار رحماء بینهم» محور جبهه مقاومت اسلامی در برابر کفار و در عین حال الگو و مایه دلگرمی مستضعفان منطقه و حتی جهان بود.

رهنمود‌ها و حمایت‌های این شهید بزرگوار از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در سال‌های گذشته و فرمان بسیج عمومی موکب‌های اربعین حسینی برای پشتیبانی از هموطنان سیل زده در ابتدای امسال در کنار مجاهدت‌های خالصانه‌اش در حافظه تاریخی ملت بزرگ ایران محفوظ خواهد ماند.

شهادت این سردار رشید اسلام بدست آمریکای خبیث، نه تنها جبهه مقاومت را تضعیف نخواهد کرد، بلکه به برکت خون پاک ایشان، وحدت ملت‌ها و توان جبهه مقاومت تقویت خواهد شد.

ستاد بازسازی عتبات عالیات، عروج سرخ سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به امام عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و هموطنان عزیز و همه مستضعفان سراسر جهان تبریک و تسلیت می‌گوید و تصریح می‌کند پرچمی که این سردار سرافراز در راه خدمت به اعتاب مقدسه و همه مستضعفان جهان برافراشته بود، بر زمین نخواهد ماند.

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور

منبع:atabat.org

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال