تازه ترین
خانه » اخبار » بیانیه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برای دعوت هموطنان به شرکت گسترده در راهپیمایی روز ۲۲بهمن
بیانیه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برای دعوت هموطنان به شرکت گسترده در راهپیمایی روز ۲۲بهمن

بیانیه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برای دعوت هموطنان به شرکت گسترده در راهپیمایی روز ۲۲بهمن

                                                      بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و طلیعه استقلال ، آزادی، جمهوری اسلامی و دوام و استمرار آن ، به برکت خون مطهر شهداء و فداکاری خانواده معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران و رهبری های الهی وعالمانه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و مقام معظم رهبری و همچنین استقامت و پایداری مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی بوده است.

ایران مقتدر، امروز هم مانند آغاز انقلاب با چالش‌های مستکبران روبرو است، امّا با تفاوتی کاملاً معنی‌دار. اگر آن روز چالش با آمریکا بر سر کوتاه کردن دست عمّال بیگانه یا تعطیلی سفارت رژیم صهیونیستی یا رسوا کردن لانه جاسوسی بود، امروز چالش بر سرِ حضور ایران مقتدر در مرز‌های رژیم صهیونیستی و برچیدن بساط نفوذ نامشروع آمریکا از منطقه غرب آسیا و حمایت جمهوری اسلامی از مبارزات مجاهدان فلسطینی در قلب سرزمین‌های اشغالی و دفاع از پرچم برافراشته مقاومت در سراسر منطقه است.

اکنون به فضل الهی انقلاب اسلامی چهل و یکمین سال حیات پرافتخار خود را پشت سرگذاشت و به رغم تلاش های  گسترده بدخواهان ودشمنان قسم خورده، این انقلاب چهل و دومین سالگی خود را با اقتدار آغاز می کند.

به همین مناسبت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار پر افتخار کشور شهید حاج قاسم سلیمانی و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و در تبعیت از رهبرمعظم انقلاب اسلامی، همچون ملت قدر شناس ایران اسلامی، بار دیگر از آحاد ملت بزرگوار بویژه محبین اهل بیت علیهم السلام برای حضور پر شور و دشمن شکن در راهپیمایی حماسی یوم الله ۲۲ بهمن که نمایش وحدت و یگانگی ملت ایران است، دعوت به عمل می‌آورد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال