تازه ترین
خانه » اخبار » تجلیل عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از کمیته مشارکت‌های مردمی اربعین
تجلیل عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از کمیته مشارکت‌های مردمی اربعین

تجلیل عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از کمیته مشارکت‌های مردمی اربعین


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات و کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه اربعین در پذیرائی از زائران امام حسین(ع) تجلیل کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حبیب الله دهمرده نماینده زابل در طرح سوال خود از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که راهپیمایی اربعین یک ظرفیت منحصر به فردی است که در اختیار ما گذاشته شده است، گفت: ما باید آن را به عنوان الگوی وحدت به جهانیان در مقابل اسلام آمریکایی معرفی کنیم.

وی افزود: اسلام آمریکایی و داعش به نام اسلام سرها می برد و غارتگری می‌کند که ما با آن مخالفیم، در چنین شرایطی پیاده روی اربعین با میلیون‌ها عاشق و مسلمان منحصر به فرد است که بسیاری برای حضور در آن ثانیه شماری می‌کنند.

وی تصریح کرد: به جای این که هر سال شرایط حضور در راهپیمایی بهتر شود، سخت‌تر شده است که نمونه آن وضع گذرنامه، ویزا، ارز و فرودگاه نجف است.

وی تاکید کرد: با وجود مشکلاتی که برای گذرنامه، تامین ارز و حمل ونقل زائران وجود داشت اما هیچکدام احساس کمبودی درخصوص اسکان و تغذیه نداشتند که جا دارد از زحمات ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات برای ساماندهی موکب‌های ایرانی تشکر کرد.

منبع:http://fa.atabat.org

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال