تازه ترین
خانه » اخبار » تحویل فضای مواکب به موکب داران تا دوشنبه آینده
تحویل فضای مواکب به موکب داران تا دوشنبه آینده

تحویل فضای مواکب به موکب داران تا دوشنبه آینده

img15595631

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان خبرداد؛

مدیریت مواکب در اربعین حسینی، مردمی خواهد بود/ تحویل فضای مواکب به موکب داران تا دوشنبه آینده

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با اشاره به تلاش های مسؤولان استانی در آماده ساختن زیرساخت های لازم برای زوار در اربعین حسینی، گفت: مدیریت مواکب در اربعین حسینی به دست مردم است و در دوشنبه آینده فضای مورد نیاز برای برپایی مواکب در اختیار موکب داران قرار می گیرد.

حجت الاسلام سید محمود موسوی، مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان، در حاشیه گردهمایی حماسه سازان اربعین حسینی مواکب چذابه که امروز در مجتمع ورزشی غدیر برگزار شد، با تسلیت فرارسیدن شهادت امام حسین(ع) اظهار داشت: این گردهمایی نخستین نشست سال ۹۵ درباره اربعین حسینی که هدف از برگزاری آن است که موکب داران پیشنهادها، راهکارها، نظرات و مشکلات را با مشخص ساختن نماینده هایی از طرف خود مطرح کنند.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با اشاره به اینکه مسؤولان و کیمته های مربوطه پیگیر خواسته های موکب داران خواهند بود، افزود: با توجه به مرزهای شلمچه و چذابه در پذیرش زوار برنامه ها و پیگیری های بسیار خوبی در زمینه خدمت رسانی به زوار صورت گرفته است و مردم و موکب داران مطمئن باشند که فعالیت های مواکب، مردمی و کمک ها و نذورات اهدایی مردم در اختیار موکب داران قرار خواهد گرفت.

این مقام مسؤول اظهار داشت: آماده استقبال از نذورات مردمی سایر استان ها و قرار دادن آنها در اختیار موکب داران هستیم و تصمیم داریم تا با مدیریت مردمی و کمک موکب داران نذورات دریافتی در اختیار زوار قرار گیرد.

حجت الاسلام موسوی خطاب به مردم و موکب داران گفت: موکب داران و مردم مطمئن باشند که مواکب از سوی مردم مدیریت و پشتیبانی می شوند و ادارات و سیستم های دولتی حامی مواکب و زیرساخت ها را آماده می کنند.

وی ضرورت نیاز به زیرساخت های آماده را خواستار و عنوان کرد: آب رسانی روزانه به مواکب، آماده کردن جاده، فضای موکب، بهداشت و درمان و تأمین امنیت نیاز زوار در اربعین حسینی است که در این باره مسؤولان نهایت همکاری را دارند و مدیران مواکب و مردم بدانند که مسؤولان استانی در حال آماده سازی زیرساخت ها هستند.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در پایان گفت: پس از پایان و تهیه زیرساخت ها، فضای مواکب در دوشنبه آینده به موکب داران واگذار خواهد شد و خدمت رسانی به زوار از سوی موکب داران و کمیته جمع آوری نذورات و اسکان و تغذیه صورت می گیرد.

منبع:رسا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال