تازه ترین
خانه » اخبار » توزیع روزانه ۱۰ هزار پرس غذا بین سیل زدگان شادگان
توزیع روزانه ۱۰ هزار پرس غذا بین سیل زدگان شادگان
خوزستان بیش از ۱۷ هزار غذای گرم در عید غدیر میان ایتام و نیازمندان توزیع شد ”Ä

توزیع روزانه ۱۰ هزار پرس غذا بین سیل زدگان شادگان

 

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز خوزستان ،مسئول هماهنگی موکب های شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان در سیلاب ۹۸ گفت: مواکب استان های مشهد، اراک و فاطمیون در حال خدمت رسانی به سیل زدگان هستند و مواکب استان های فارس، زنجان و قم نیز در حال آماده سازی موکب های خود برای ارائه خدمات به مردم سیل زده شادگان می باشند.

مکی یازع به اسکان بخشی از سیل زگان شادگان در اردوگاه پیامبراعظم آبادان اشاره کرد و افزود: به مواکب شهرستان بندرماهشهر ماموریت داده شده است تا غذای مورد نیاز این افراد را تامین و در اختیار آنها قرار دهد.

وی از ارسال یک هزار و ۳۰۰ بسته آذوقه و اقلام مورد نیاز سیل زدگان از سوی مواکب استان بوشهر خبر داد و اقلام ضروری مورد نیاز سیل زدگان را پشه بند و اقلام بهداشتی عنوان کرد.

وی افزود:با توجه به آغاز گرما در منطقه ارسال وسایل سرمایشی برای سیل زدگان بیشتر احساس می شود.

مسئول هماهنگی موکب های شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و لزوم تامین غذای سیل زدگان شادگان تا عادی شدن وضعیت در مناطق سیل زده این شهرستان اشاره کرد و گفت:موکب آبادان، خرمشهر و شادگان برای تامین وعده غذایی افطار و سحری اعلام آمادگی کرده اند.

۳۰ روستای بخش مرکزی و خنافره شادگان متاثر از سیل می باشند. طغیان رودخانه های کرخه ، دز و کارون تاکنون سبب آبگرفتگی بیش از ۲۷۰ روستا و بیش از یکصد هزار هکتار از زمین های کشاورزی در خوزستان شده است.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال