تازه ترین
خانه » اخبار » توزیع ۲۰۰ محموله از کمک‌های مردم عراق بین سیل‌زدگان/کمک به هموطنان سیل‌زده
توزیع ۲۰۰ محموله از کمک‌های مردم عراق بین سیل‌زدگان/کمک به هموطنان سیل‌زده

توزیع ۲۰۰ محموله از کمک‌های مردم عراق بین سیل‌زدگان/کمک به هموطنان سیل‌زده

معاون مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات گفت: ۲۰۰ وانت از کمک‌های مردم عراق وارد کشور و بین مردم سیل‌زده خوزستان توزیع شد.

یوسف افضلی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به ادامه روند کمک به مردم سیل‌زده کشور اظهار داشت: پس از درخواست سردار قاسم سلیمانی برای کمک به مردم سیل‌زده، ستاد بازسازی عتبات وارد عمل شد.

وی به حمایت جنبش‌های مردمی عراق برای امدادرسانی به مردم سیل‌زده ایران اشاره و خاطر نشان کرد: نیروهای النجبا‌ عراق برای کمک‌به مردم سیل‌زده ایران فراخوان داد و‌ اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرد.

پس از آن نیروهای حشدالشعبی نیز وارد عمل شدند که در نهایت بخشی از کمک‌های مردم عراق از مرزهای ایلام‌ و‌ شلمچه وارد کشور شد.

افضلی با بیان اینکه کمک‌های مردمی عراق به سیل‌زدگان بیش از ۲۰۰ وانت بود، افزود: این کمک‌ها از مرز شلمچه وارد ‌خوزستان شد‌ و نمایندگان مردمی عراق پس از رسیدن به مناطق سیل‌زده کمک ها را بین‌ مردم ‌تقسیم کردند.

وی‌ با اشاره به اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت‌های خود‌ در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد، خاطر نشان کرد: موکب‌های اربعین همچنان در شهرهای سیل زده در حال خدمت‌رسانی هستند و قرار است تا یک ماه این فعالیت‌ها ادامه داشته باشد و مردم نیز می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۲۳۳* کمک‌های نقدی خود را به دست ما برسانند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال