تازه ترین
خانه » اخبار » جریانات تکفیری قادر نیستند اوضاع سوریه را به سود خود تغییر دهند

جریانات تکفیری قادر نیستند اوضاع سوریه را به سود خود تغییر دهند

نماینده مقام معظم رهبری در سوریه:
جریانات تکفیری قادر نیستند اوضاع سوریه را به سود خود تغییر دهند/ پس از حملات خمپاره ای، کار بازسازی حرم مطهر حضرت زینب (س) آغاز شده است
نماینده مقام معظم رهبری در سوریه گفت: بیش از 90درصد مردم سوریه از تروریست ها و مخالفان نظام سوریه بیزار هستند و می توان گفت جریانات تکفیری و وهابی قادر نیستند اوضاع کنونی را به سود خود تغییر دهند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۴ تير ساعت 13:50
به گزارش اهواز نوین به نقل از موج چهارم، مهمترین محورهای سخنان آیت الله سیدمجتبی حسینی در خصوص حوادث اخیر سوریه که در بازدید از ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان عنوان کردند، به شرح زیر می باشد:
– حرم مطهر حضرت زینب (س) و حرم حضرت رقیه (س) بر اثر حملات خمپاره ای تروریست ها آسیب دیده اند که هم اکنون کار بازسازی آنان شروع شده است.
– تروریست ها پس از مقاومت دلیرانه دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (س) موفق نشدند به ضریح مطهر حضرت زینب (س) آسیبی برساندند ولی اطراف حرم و هتل ها منطقه زینبیه بر اثر حملات وحشیانه تروریست ها آسیب دیده است.
– اعزام کاروان های زیارتی با توجه به وضعیت کنونی هتل ها و اینکه بسیاری از آوارگان سوری در این هتل ها اسکان یافته اند به مصلحت نیست.
– محبان اهل بیت در سراسر دنیا مایل هستند کمک های خود رابرای بازسازی حرم های مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) بفرستند ولی ما منتظر بهبود وضعیت امنیتی کشور سوریه هستیم تا کار بازسازی و توسعه حرم حضرت زینب(س) شروع شود.
– در این انتخابات اخیر سوریه که با مشارکت بالای مردم و پیروزی بشار اسد همراه بود، مشخص شد که گروه های تروریستی هیچ جایگاهی نزد مردم سوریه ندارند ضمن احتمال غلبه آنان بر نظام سوریه بسیار ضعیف و ضعیف تر شده است.
– تروریست های تکفیری روی جنایتکاران تاریخ را سیاه کرده اند به همین دلیل مردم سوریه به دلیل ارتکاب جنایات بی شمار تروریست ها و مخالفان نظام سوریه، از آنان بیزار هستند.
– بیش از ۹۰درصد مردم سوریه از تروریست ها و مخالفان نظام سوریه بیزار هستند و می توان گفت جریانات تکفیری و وهابی قادر نیستند اوضاع کنونی را به سود خود تغییر دهند.
– چنانچه مرزهای ترکیه، لبنان و اردن بر روی تروریست ها تکفیری بسته شود آنان محکوم به شکست و فرار هستند.
– نماینده مقام معظم رهبری در سوریه در سفر یک روزه به خوزستان با رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان و همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز دیدار و گفت وگو کرد.
منبع: اهواز نوین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال