تازه ترین
خانه » اخبار » جلسه مشترک ستاد بازسازی عتبات،بسیج اصناف و اتحادیه صنف بنکداران
جلسه مشترک ستاد بازسازی عتبات،بسیج اصناف و اتحادیه صنف بنکداران

جلسه مشترک ستاد بازسازی عتبات،بسیج اصناف و اتحادیه صنف بنکداران

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

جلسه مشترک اتحادیه صنف بنکداران اهواز و بسیج اصناف استان با ستاد بازسازی عتبات عالیات شهر اهواز در تاریخ 27/11/90 در محل بسیج اصناف برگزار گردید در ابتدای این جلسه…


برچسب‌ها: بنکداران, ستادبازسازی عتبات, بسیج اصناف, ایوان طلا

جلسه ستاد بازسازی عتبات،بسیج اصناف و اتحادیه صنف بنکداران

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

جلسه مشترک اتحادیه صنف بنکداران اهواز و بسیج اصناف استان با ستاد بازسازی عتبات عالیات شهر اهواز در تاریخ 27/11/90 در محل بسیج اصناف برگزار گردید در ابتدای این جلسه سرهنگ پاسدار شمس با اشاره به حضور میلیونی امت حزب الله در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن که باعث عقب نشینی دشمنان نظام  شده بود بیان داشتند انشاءالله با حضور حداکثری در انتخابات مجلس یکبار دیگر دشمنان  نظام را مایوس کنیم.

سرهنگ پاسدار شمس در ادامه  هدف از برگزاری این جلسه مشترک را اطلاع رسانی موضوع پروژه مرمت ایوان حرم مطهر امام علی علیه السلام که تامین مالی آن را مردم استان تقبل کرده اند و شایسته است که اصناف متدین و محب اهل بیت علیهم السلام نیز در این امر خیر و خداپسندانه مشارکت نمایند.

در ادامه آقای مدملی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز گزارشی از روند شکل گیری ستاد و فعالیتهای آن ارائه دادند و بیان داشتند بحمدالله روند مراجعه مردم متدین برای تحویل نذورات نقدی و طلاجات خود به منظور مرمت و بازسازی ایوان حرم مطهر و بازسازی سایر حرمها سیر صعودی دارد.

در پایان حجه الاسلام والمسلمین توکلی مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه امام حسین علیه السلام اهوازبه بیان حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم که خطاب به امام علی علیه السلام فرمودند ای علی مثل تو مثل کشتی نوح است هر کس به تو بپیوندد نجات پیدا می کند و هرکس از تو جدا بماند هلاک می شود.

ایشان در ادامه امام علی علیه السلام را یکی از خزائن پنهان جامعه بشری دانستند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را یکی از برکات و خزائن وجود مقدس مولی دانستند. و اعلام داشتند دشمنان مولی علی علیه السلام به سرپرستی وهابیت ظواهر دینی و مذهبی که چراغ هدایت بشریت است را نشانه گرفته اند.

حجه الاسلام والمسلمین توکلی با اشاره به پروژه در دست اقدام مرمت و بازسازی ایوان حرم علوی توسط استان خوزستان بیان داشتند مشارکت در این امر خیر توفیق الهی است که نباید از آن غفلت کرد.

یادآور می شود در پایان جلسه لوح تقدیر و سند افتخار مشارکت در بازسازی و مرمت یک و نیم خشت ایوان طلا از طرف ستاد بازسازی عتبات به جناب سرهنگ پاسدارعباس شمس تقدیم گردید.

لازم به ذکر است در راستای تقدیر از متبرعین از طرف ستاد بازسازی عتبات عالیات به کسانی که هزینه مرمت و بازسازی حداقل یک خشت ایوان را تقبل کنند لوح تقدیر وسند افتخار مشارکت تقدیم  می گردد.

برچسب‌ها: بنکداران, ستادبازسازی عتبات, بسیج اصناف, ایوان طلا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال