تازه ترین
خانه » اخبار » خدمات رسانی ۸۱موکب در مناطق سیل‌زده خوزستان
خدمات رسانی ۸۱موکب در مناطق سیل‌زده خوزستان

خدمات رسانی ۸۱موکب در مناطق سیل‌زده خوزستان

خدمات رسانی ۸۱موکب در مناطق سیل‌زده خوزستان/اربعینی‌ها برای کمک به هموطنان سیل‌زده یا حسین(ع) گفتند/کمک به هموطنان سیل‌زده-۱۵

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه اربعینی‌ها به ندای یا حسین(ع) سردار سلیمانی جهت کمک به هموطنان سیل‌زده لبیک گفتند، از افزایش موکب‌های فعال در مناطق سیل‌زده‌خوزستان به ۸۱ موکب خبر داد

  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حسن پلارک که در مناطق سیل‌زده خوزستان حضور دارد، در تشریح آخرین آمار مربوط به خدمات‌رسانی موکب‌های اربعینی در این استان گفت: هم اکنون ۸۱ موکب با ظرفیت خدمات رسانی به ۱۱۰هزار نفر مشغول به فعالیت هستند.

 

وی افزود: ۲۰ موکب نیز با ظرفیت۵۰ هزار نفر در حال استقرار در مناطق مشخص شده در استان خوزستان هستند.

 

پلارک تصریح کرد: ۳۰ موکب دیگر نیز با ظرفیت خدمات رسانی به ۱۰۷ هزار نفر هم اکنون در مسیر بوده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان امروز و فردا در محل مستقر شوند.

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه ۷۹ موکب دیگر با ظرفیت خدمات رسانی به ۳۰۴ هزار نفر برای اعزام به خوزستان اعلام آمادگی کرده‌اند گفت: آمار مربوط به خدمات رسانی موکب‌ها در استان لرستان نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 وی یادآور شد: در پی صدور بیانیه سردار سلیمانی برای گسیل موکب‌های اربعینی به مناطق سیل زده لرستان و خوزستان، شاهد افزایش حضور جهادی و خالصانه دوستداران اهل بیت علیهم السلام در مناطق بحرانی هستیم.

 

وی با بیان اینکه تجربه خادمان و مدیران موکب‌ها در میزبانی از زائران اربعین پشتوانه خوبی برای بهره‌گیری از این ظرفیت در شرایط بحرانی است اظهار داشت: از آنجا که این ماموریت در پی شرایط اظطراری و غیرقابل پیش‌بینی شده به موکب‌ها سپرده شده است، نیازمند پشتیبانی مردمی هستیم.

 

پلارک با بیان اینکه هموطنان عزیز می‌توانند با شماره‌گیری کد ستاره دویست و سی و سه مربع(#۲۳۳*) کمک‌های خود را به موکب‌های مستقر در مناطق سیل زده اهداء کنند افزود: این موکب‌ها یکماه در مناطق سیل زده خوزستان و لرستان به هموطنان سیل زده خدمات خواهند داد.

منبع:http://fa.atabat.org/

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال