تازه ترین
خانه » اخبار » درگیری های سامرا خللی در روند بازسازی حرمین عسگریین ایجاد نمی کند

درگیری های سامرا خللی در روند بازسازی حرمین عسگریین ایجاد نمی کند

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان:
درگیری های سامرا خللی در روند بازسازی حرمین عسگریین ایجاد نمی کند/خوزستان اولین استان است که برای بازسازی حرم حضرت زینب اقدام کرده است
حجه الاسلام سید محمود موسوی اظهار داشت:دنیا باید بیدار شود که این گروهک ها ادم های خونخوار و جانی هستند و مطئمن باشید هیچ خللی در روند بازسازی در حرمین عسگریین در سامرا ایجاد نخواهد شد.
حجه الاسلام سید محمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در سوال به این پرسش که آیا حمله داعش به سامرا در وضعیت بازسازی حرمین عسگریین خللی وارد نمی کند اظهار داشت: این حرکتی که گروه های تروریستی در حمله سامرا انجام دادند زشت و پلید بود و اینکار در جهان آنها را رسوا کرد و چهره واقعیشان را جامعه جهانی بیش از پیش شناخت.

وی افزود:دنیا باید بیدار شود که این گروهک ها ادم های خونخوار و جانی هستند و مطئمن باشید هیچ خللی در روند بازسازی در حرمین عسگریین در سامرا ایجاد نخواهد شد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در خصوص اخرین اقدامات این ستاد اظهار داشت: اولین استانی هستیم که برای کار در حرم حضرت زینب سلام الله علیها گروهی را اعزام کرده ایم و در حال کار و بازسازی در دمشق هستند طرح های بزرگی مدنظر می باشد که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:اهواز نوین
ارسال