تازه ترین
خانه » اخبار » رئیس سازمان حشد الشعبی: دو ملت ایران و عراق یاور هم در مشکلات هستند/کمک به هموطنان سیل‌زده
رئیس سازمان حشد الشعبی: دو ملت ایران و عراق یاور هم در مشکلات هستند/کمک به هموطنان سیل‌زده

رئیس سازمان حشد الشعبی: دو ملت ایران و عراق یاور هم در مشکلات هستند/کمک به هموطنان سیل‌زده

رئیس سازمان حشد الشعبی عراق گفت: دو ملت ایران و عراق همچنان که در کنار هم در برابر داعش مقاومت کردند، امروز نیز در برابر ابتلائات و بلایای طبیعی نیز در کنار هم هستند.

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، ابومهدی مهندس که به منظور تحویل کمک‌های موکب‌ها و مردم عراق به هموطنان سیل زده به ایران آمده است گفت: ملت ایران و عراق قرن‌ها یار و یاور یکدیگر در برابر سختی‌ها بوده‌اند.

ابومهدی که با استقبال حسن پلارک از مرز شلمچه وارد ایران شده است، پس از تحویل کمک‌های انسان دوستانه مردم و نیروهای مردمی عراق، از مناطق سیل زده استان خوزستان دیدن کردند.

ابومهدی گفت: نیروهای حشد الشعبی به منظور کمک به بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل و نیز ایجاد سیل‌بندها به مردم ایران کمک خواهند کرد.

براساس این گزارش، ابومهدی سپس به همراه رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در جلسه مدیرت بحران که در استانداری خوزستان برگزار شد شرکت کردند.

برنامه بعدی رئیس سازمان حشد الشعبی عراق و پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات دیدار با آیت الله جزایری بود. ایت الله جزایری در این دیدار ضمن تجلیل از کمک‌های مردم عراق و نیروهای حشد الشعبی از اقدامات ستاد بازسازی عتبات در اعزام موکب‌ها به مناطق سیل زده نیز تشکر کرد.

منبع:http://fa.atabat.org/

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال