تازه ترین
خانه » اخبار » رئیس ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان: ارسال بیش از ۱۰۰ تن کمک غیر نقدی مردم استان خوزستان به سیستان و بلوچستان
رئیس ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان: ارسال بیش از ۱۰۰ تن کمک غیر نقدی مردم استان خوزستان به سیستان و بلوچستان

رئیس ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان: ارسال بیش از ۱۰۰ تن کمک غیر نقدی مردم استان خوزستان به سیستان و بلوچستان

حجت الاسلام موسوی رییس ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان گفت: با تلاش ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان بیش از ۱۰۰ تن کمک غیر نقدی مردم خوزستان جمع آوری و طی چند روز آینده به سیستان و بلوچستان ارسال میشود.

حجت الاسلام موسوی رئیس ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان در گفتگو با جنوب فردا گفت :تسلیت عرض می کنم ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها را و واقعاً جا دارد که از مردم استان خوزستان صمیمانه قدردانی و تشکر بشود که همیشه در صحنه هستند بیدار و هوشیار و گوش به فرمان ولایت ، با بصیرت و با آگاهی کامل که واقعاً هر کجا نیاز باشد مردم وارد صحنه شدند و مردم کم نمی گذارند.

همچنین اشاره می‌کنم به تشییع شهید سلیمانی که واقعاً چه خروش گسترده‌ای و چه حرکت گسترده و ارزشمندی مردم انجام دادند و در بحث تشییع شهید سلیمانی و ابو مهندس المهدی که میتوانم بگویم تشییع بی نظیری در تاریخ جهان برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی همچنین در خصوص کمک به مردم سیل زده خوزستان گفت: در بحث سیل سیستان و بلوچستان ما از ابتدایی که متوجه شدیم استان سیستان و بلوچستان گرفتار سیل شد ، بنده تماس داشتم با ستاد این استان که ما آمادگی داریم که هم کمکهای خود و هم نیروهایمان را به آنجا اعزام کنیم و لذا ضمن اینکه نیروهای خود را اعزام کرده ، اعلام نمودیم که اگر مردم خوزستان قصد کمک دارند آمادگی خود را برای کمکهای مردمی اعلام نمودیم و طی روزهای آینده ما شاهد ارسال حدود ۱۰۰ تن مواد خوراکی از جمله آرد، برنج ،آب معدنی و… و همچنین کمکهای غیر خوراکی مثل البسه خواهیم بود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان در ادامه گفت : همه اینها توسط مردم تهیه و جمع آوری شده و انشالله این کاروان طی مراسمی رسمی از استان خوزستان به سمت سیستان و بلوچستان حرکت می‌کند.

وی در ادامه گفت: ما طبق بررسی که داشتیم آنجا پخت و پز غذا نیاز نیست و ما در حال آماده پک یک ماهه هستیم که ان شاالله در اختیار خانواده های سیستانی گذاشته می شود.

حجت الاسلام موسوی در پایان از کمکها و مشارکت مردم خوزستان تشکر و قدردانی کرد.

منبع:جنوب فردا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال