تازه ترین
خانه » اخبار » خوزستان ۴ پروژه بازسازی در عتبات عالیات را مستقیما به عهده دارد
خوزستان ۴ پروژه بازسازی در عتبات عالیات را مستقیما به عهده دارد

خوزستان ۴ پروژه بازسازی در عتبات عالیات را مستقیما به عهده دارد

 IMG_0674

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان:

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهواز با تبریک فرخنده میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه وآله وسلم و موسس فقه جعفری حضرت امام صادق علیه السلام و تبریک هفته وحدت، بیان داشتند رمز پیروزی مسلمانان در مقابل دشمنان وحدت کلمه و یکپارچگی آنان است.

IMG_0668

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با اشاره به سفر هفته اخیر خود که بنا به دعوت نماینده ولی فقیه در کشور سوریه ازحضرت آیت الله موسوی جزایری برای سخنرانی و شرکت در کنفرانس وحدت اسلامی در دمشق در معیت ایشان به این کشور رفته اند در خصوص پروژه بازسازی نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب(س) گفتند با توجه به آسیب هایی که بواسطه حملات خمپاره ای و تیراندازی تروریستهای تکفیری به تاسیسات، ابنیه،گنبدوگلدسته حرم وارد گردید افتخاربازسازی این حرم شریف به مردم خوزستان واگذار گردید وتاکنون اقدامات خیلی خوب و بزرگی در جهت بازسازی و رفع خرابی ها انجام شد.

IMG_0659

موسوی افزودعلاوه برحرم حضرت زینب(س)بازسازی حرم حضرت رقیه(س) راهم شروع کردیم وتاکنون بالغ بر70نفرازنیروهای فنی وماهربصورت افتخاری برای بازسازی این حرم ها به سوریه اعزام شدند.

مسئول ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان گفتندتمام این کمکها از محل هدایا،کمکها ونذورات مردم محب اهل بیت(ع) بوده است وهیچ پول دولتی برای این کار استفاده نخواهد شد.

وی ادامه داد:خوزستان به همراه بازسازی حرم حضرت زینب(س) 4پروژه بازسازی درعتبات عالیات رامستقیمابه عهده دارد و درهمه حرم های اهل بیت(ع) خوزستان سهم ویژه ای دارد که اولین پروژه بازسازی ایوان طلای امیرمومنان علی علیه السلام بود که کار آن رو به اتمام است.

موسوی افزود:پروژه بعدی ساخت شش درب از حرم امامین عسگریین (ع)است و حدود ۸۰ درصد کار آنها به اتمام رسیده است و در مرحله مینا کاری و خطاطی قرار دارد.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان ساخت:پروژه دیگرسهم استان در صحن حضرت زهرا(س)حرم امام علی(ع)درنجف اشرف است که کل مساحت آن ۲۱۸ هزار مترمربع است وبه منظور توسعه حرم امام علی(ع) احداث شده است و2000مترمربع از آن سهم خوزستان است.

ایشان در پایان همگی را به پشتیبانی از این ستاد در بازسازی اعتاب مقدسه فراخواند.

شماره حساب جمع آوری نذورات کمکهاوهدایا برای بازسازی عتبات عالیات

حساب سپهر ۰۱۰۰۸۸۸۰۰۰۰۰۸ بانک صادرات

حساب جاری ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲۲۱۰ بانک انصار

کارت به کارت ۰۰۹۱-۱۳۸۵-۸۱۱۰-۶۲۷۳ بانک انصار

حساب جاری ۱۰۰۰ بانک مهر اقتصادشعبه مرکزی اهواز

حساب سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی

حساب جاری ۱۸۰۰۰۵۶ بانک سپه شعبه مرکزی اهواز

حساب جاری ۱۵۰۸۴۸۲۶ بانک رفاه کارگران شعبه۲تامین اجتماعی اهواز

حساب جاری ۱۴۰۰۵۰۲۹۸۵۶ بانک مسکن شعبه مرکزی اهواز

حساب جام بانک ملت ۴۸۲۸۲۸۲۸۶۴ {ویژه حرم حضرت زینب(س)}

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال