تازه ترین
خانه » اخبار » سومین جلسه شورای سیاست گذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور

سومین جلسه شورای سیاست گذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور

برگزاری سومین جلسه شورای سیاست گذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات

 

سومین جلسه شورای سیاستگذاری ستادبازسازی عتبات کشور

سومین جلسه شورای سیاست گذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین قمی نماینده مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل،حجت الاسلام و المسلمین شیرازی، مهندس پلارک رئیس ستاد …

 

برگزاری سومین جلسه شورای سیاست گذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات

سومین جلسه شورای سیاست گذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین قمی نماینده مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل،حجت الاسلام و المسلمین شیرازی، مهندس پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و جمعی از معاونین و مدیران اوقاف و ستاد عتبات برگزار گردید.

 

سومین جلسه شورای سیاستگذاری ستادبازسازی عتبات کشور

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات در ابتدا رئیس ستاد گزارش مبسوطی پیرامون آخرین اقدامات و تعهدات که طبق مصوبات تعیین شده بود ارائه نموده و به سوالات مطروحه از سوی اعضای شورا پاسخ گفتند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمدی تدابیر شورا را در رابطه با تسریع در افتتاح مجمع سیدالشهدا و بیمارستان امام سجاد(ع) به اطلاع اعضای  رساند و مقرر شد با حداکثر توان ستاد تلاش خود را بکار بندد تا مجتمع جهت بهره برداری تحویل مسئولین مربوطه در کربلا شود.

 

سومین جلسه شورای سیاستگذاری ستادبازسازی عتبات

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین قمی پیرامون اقدامات ستاد اعلام نمودند زحمت دوستان بسیار خوب و قابل ملاحضه است. در انتها اسلایدهای اقدامات انجام شده در کربلا نجف کاظمین و سامرا با توضیحات دکتر خوش رو معاون فنی و مهندسی برای حاضرین به نمایش گزارده شد این گزارش بنا به اظهارات دوستان بسیار امیدوار کننده بود.

 

منبع: سایت ستادبازسازی عتبات عالیات

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال