تازه ترین
خانه » اخبار » صحن حضرت زهرا(س) در نجف به وسعت ۲۲۰ هزار مترمربع در آستانه افتتاح + تصاویر
صحن حضرت زهرا(س) در نجف به وسعت ۲۲۰ هزار مترمربع در آستانه افتتاح + تصاویر

صحن حضرت زهرا(س) در نجف به وسعت ۲۲۰ هزار مترمربع در آستانه افتتاح + تصاویررئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه بخش عمده طرح توسعه حرم امام علی(ع) اجرا شده و بخش باقیمانده تا پایان امسال تکمیل می‌شود، گفت: پروژه صحن حضرت زهرا(س) در زیربنایی به وسعت
۲۲۰ هزارمتر مربع در حال ساخت است.

حسن پلارک که با همراهی حسن خوشرو معاون فنی و مهندسی ستاد بازسازی عتبات عالیات از روند پیشرفت پروژه صحن و شبستان حضرت زهرا (س) در ایام ماه مبارک رمضان بازدید می‌کرد، کار برای اهل بیت (ع) را در چنین روزها و شبهایی، ارزشمند توصیف کرد و گفت: گام برداشتن در این مسیر توفیق بزرگ الهی است و باید قدردان این موهبت باشیم.

 وی با تجلیل از تلاشهای شبانه‌روزی تمامی خادمان ستاد بازسازی عتبات عالیات افزود: ایام باقی مانده تا پایان ماه مبارک رمضان، فرصت معنوی ارزشمندی است تا هموطنان عزیز با اهداء کمکها و نذورات در فیض توسعه حرم مطهر علوی مشارکت کنند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه بخش عمده طرح توسعه حرم امام علی(ع) اجرا شده و بخش باقیمانده تا پایان امسال تکمیل می‌شود، تصریح کرد: پروژه صحن حضرت زهرا(س) که در زیربنایی به وسعت ۲۲۰ هزارمتر مربع در حال ساخت است، مجموعه‌ای از هنرهای معماری ایرانی و اسلامی است که تقدیم آستان ائمه اطهار و تمامی شیعیان می‌شود.

 پلارک توضیح داد: شفاف‌سازی و ارائه گزارشهای به‌روز برای هموطنان، سرلوحه کار ستاد بازسازی عتبات عالیات است و به این مهم توجه ویژه‌ای داریم.

وی ادامه داد: صحن حضرت زهرا (س) در جوار بارگاه ملکوتی امیرالمومنین حضرت علی (ع )، بزرگترین طرح عمرانی مذهبی در حال اجرا در جهان اسلام و نشانه وحدت مردم عراق و ایران است.

 رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه مردم عزیز و ولایتمدار ایران با توجه به عشق و علاقه وافری که به ائمه اطهار علیهم السلام  دارند، همواره جزو حامیان جدی ستاد بازسازی عتبات عالیات بوده‌اند، گفت: ایرانی، عراقی، هندی، پاکستانی، افریقایی و حتی اروپایی، فرقی نمی‌کند، نیت تمامی خیران، آبادانی حرمهای شریف و مطهر اهل بیت(ع) است.

 

 منبع:تسنیم

هموطنان گرامی جهت اهداء نذورات خود به یکی از روش های زیر اقدام فرمایید:                                        

جاری۱۰۰۱۱۳۳۰۰۰ بانک تجارت

 سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی  

کارت۹۸۴۵-۹۹۶۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ ملی

سپهر ۰۱۰۰۸۸۸۰۰۰۰۰۸ بانک صادرات

جاری  ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲۲۱۰  بانک  انصار

کارت ۰۰۹۱-۱۳۸۵-۸۱۱۰-۶۲۷۳ بانک  انصار

جاری ۱۸۰۰۰۵۶ بانک سپه شعبه مرکزی اهواز

جاری  ۱۰۰۰ بانک  مهر اقتصاد  شعبه  مرکزی  اهواز

 ۷۶۱۵-۳۹۹۰۶۳۷-۱۰مهراقتصاد شعبه  مرکزی  اهواز

 جام  بانک  ملت  ۴۸۲۸۲۸۲۸۶۴  {ویژه حرم حضرت زینب(س)}

حساب جاری ۱۵۰۸۴۸۲۶ بانک رفاه کارگران شعبه۲تامین اجتماعی اهواز

همچنین افرادی که در زمینه خاصی متخصص هستند و قصد مشارکت دارند می توانند با ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان یا ستاد مستقر در شهرهای تابعه استان تماس حاصل فرمایند.

قابل ذکر است درصورتی که تمایل دارید نذورات نقدی شما صرف پروژه خاصی شود هنگام واریز مبلغ نزد شعب بانک ها نام پروژه موردنظر را در قسمت پایین فیش واریزی درج نموده و به شماره نمابر ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ۰۶۱۳۳۳۶۵۵۵۳ ارسال فرمایید یا درصورت پرداخت اینترنتی در قسمت توضیحات ذکر شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال