تازه ترین
خانه » اخبار » ضرورت تأمین ۵ میلیون بطری آب معدنی/ تدارک برای اسکان ۲۸۰ هزار زائر
ضرورت تأمین ۵ میلیون بطری آب معدنی/ تدارک برای اسکان ۲۸۰ هزار زائر

ضرورت تأمین ۵ میلیون بطری آب معدنی/ تدارک برای اسکان ۲۸۰ هزار زائر

حجت الاسلام موسوی مطرح کرد؛

ضرورت تأمین ۵ میلیون بطری آب معدنی/ تدارک برای اسکان ۲۸۰ هزار زائر

حجت الاسلام موسوی با اشاره به گرمی هوا از ضرورت تأمین ۵ میلیون بطری آب معدنی و تدارک برای اسکان ۲۸۰ هزار زائر ایرانی خبر داد.

حجت الاسلام سید محمود موسوی، مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با بیان اینکه تعهد ستاد عتبات استان برای اربعین ۹۸ در شهر‌های العماره، کربلا و نجف و کاظمین اسکان صد هزار نفر و توزیع روزانه ۳۵۰ هزار پرس غذا است، خاطرنشان کرد: برای اربعین ۹۸ در شلمچه روزانه صد هزار نفر اسکان و ۲۰۰ هزار نفر اطعام داده می‌شود؛ از سوی دیگر در چذابه ۸۰ هزار نفر اسکان و به ۱۸۰ هزار نفر طعام داده خواهد شد.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با بیان اینکه میزان اسکان و پذیرایی از زائران از سوی ستاد مرکزی به ما ابلاغ شده است، بیان داشت: ضمن خواهش از موکب داران برای ثبت نام در سامانه ستاد، باید گفت که موکب‌ها فعال شده و جلسات تخصصی هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود از نزدیک بازدید‌هایی از پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه داشته و با مسؤولان شهرستان‌های دشت آزادگان و خرمشهر، نشست‌هایی برگزار کردیم.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه جلسات مرتبط برای برگزاری باشکوه اربعین ۹۸ به صورت منظم پیگیری می‌شود، گفت: استقبال مردم و موکب داران از هم اکنون نمود پیدا کرده است؛ از طرف دیگر با توجه به برداشته شدن ویزا و گرمی هوا، دغدغه کنونی ما تهیه وسایل سرمایشی، آب و یخ برای دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه است.

وی با بیان اینکه نیازمند ۵ میلیون بشکه آب معدنی هستیم، تصریح کرد: امسال بیش از ۶۰ موکب در عراق مستقر می‌شوند تا در مسیر شهر‌های العماره، کربلا و نجف و کاظمین خدمات ارائه کنند.

مسؤول کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه در ستاد اربعین خوزستان با بیان اینکه ۳۰۰ موکب در چذابه و ۴۰۰ موکب در شلمچه مستقر می‌شوند، افزود: با توجه به گرمی هوا به همه مواکب سفارش کردیم که وسایل سرمایشی و خنک کننده، آب و یخ را فراهم کنند و ما به نوبه خود ضمن اطلاع رسانی آماده دریافت کمک‌های مردمی هستیم.

منبع:رسا

هموطنان گرامی جهت مشارکت در این امر خیر و اهداء کمک ها و نذورات خود برای پذیرایی از زایرین اربعین حسینی می توانند وجوهات نقدی خود را به حساب ۱- ۹۰۳۸۳- ۴۲- ۲۱۴۵ بانک انصار و همچنین شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۱۴۷۱۴۱۴ واریز نمایند.

ضمناً برای مشارکت در بازسازی عتبات مقدسه به یکی از روش های زیر اقدام فرمایند:

  • واریز مستقیم به حساب های بانکی.
  • شماره گیری کد دستوری #۱۱۰*۷۸۰*

الف) روش پرداخت مستقیم به حساب ها: 

تجارت کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۳۳۴۱۱

جاری۱۰۰۱۱۳۳۰۰۰ بانک تجارت

سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی

کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۵۹۸۴۵ ملی

جاری۰۷/ ۲۰۱۶۳۰۱۶۳۵۰ بانک سپه 

 کارت ۵۸۹۲۱۰۷۰۰۰۰۱۴۴۸۳ بانک سپه 

جاری ۴۲۲۰۴۱۱۰۰۸۲۸/۳۱ بانک کوثر

سپهر ۰۱۰۰۸۸۸۰۰۰۰۰۸ بانک صادرات

جاری ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲۲۱۰ بانک انصار

کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۱۳۸۵۰۰۹۱ بانک انصار

کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۶۰۸۹۳ بانک رسالت

جاری 10/1463506/7 بانک رسالت شعبه مرکزی اهواز

جاری ۷۶۱۵۳۰۴۹۹۰۶۳۷۱۰ مهراقتصاد شعبه مرکزی اهواز

شماره شبا بانک انصار ۳۹۰۶۳۰۲۱۴۳۰۵۴۰۷۱۱۱۲۲۲۰۱۰

شماره شبا بانک سپه ۵۷۰۱۵۰۰۰۰۰۰۲۰۱۶۳۰۱۶۳۵۰۰۷

شماره شبا پست بانک ۳۱۰۲۱۰۰۰۵۶۳۲۹۹۵۵۷۶۳۴۱۰۰۱

شماره شبا بانک کوثر ۱۴۰۷۳۰۰۰۰۰۴۲۲۰۴۱۱۰۰۸۲۸۳۱

ب) روش شماره گیری کد دستوری #۱۱۰*۷۸۰* :

در راستای سهولت دسترسی علاقه مندان و مشتاقان مشارکت در بازسازی عتبات مقدسه، علاوه بر شماره حساب های معرفی شده در بانک های استان کد دستوری زیر جهت اطلاع رسانی و بهره برداری کاربران تلفن همراه و تلفن شهری حضورتان معرفی می گردد:از طریق شماره گیری کد دستوری #۱۱۰*۷۸۰* با تلفن.

تشریح انجام عملیات:

  • برای این کار می توان علاوه بر استفاده از تلفن های همراه ساده و اندروید از گوشی تلفن شهری مجهز به سیستم تون هم استفاده کرد.
  • پس از شماره گیری کد دستوری #۱۱۰*۷۸۰* گزینه انتخابی نام ۶ حرم مورد نظر به ترتیب شماره در معرض انتخاب قرار می گیرد که پس از فشار دادن دکمه تماس.
  • با انتخاب یکی از اعداد ۱ تا ۶ حرم مورد نظر انتخاب و سپس دکمه تماس .
  • مبلغ مورد نظر را وارد و سپس دکمه تماس.
  • شماره کارت عضو شتاب را وارد و سپس دکمه تماس.
  • رمز دوم کارت خود را وارد و سپس دکمه تماس.
  • کد تلفن استان(۰۶۱) را وارد و سپس دکمه تماس.

عملیات با موفقیت به پایان می رسد.

 همچنین افرادی که در زمینه خاصی متخصص هستند و قصد مشارکت دارند می توانند با ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان به شماره ۰۶۱۳۳۳۶۰۱۰۰ یا ستاد مستقر در شهرهای تابعه استان تماس حاصل فرمایند.

قابل ذکر است درصورتی که تمایل دارید نذورات نقدی شما صرف پروژه خاصی شود هنگام واریز مبلغ نزد شعب بانک ها نام پروژه موردنظر را در قسمت پایین فیش واریزی درج نموده و به شماره نمابر ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ۰۶۱۳۳۳۶۵۵۵۳ ارسال فرمایید یا در صورت پرداخت اینترنتی در قسمت توضیحات ذکر شود.   

                                                                                     والسلام

 

“معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان”

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال