تازه ترین
خانه » اخبار » ظرفیت مردمی برای پذیرش زائران تا ۲۵ صفر وجود داردوهیچ نگرانی بابت اسکان موقت نداریم .
ظرفیت مردمی برای پذیرش زائران تا ۲۵ صفر وجود داردوهیچ نگرانی بابت اسکان موقت نداریم .

ظرفیت مردمی برای پذیرش زائران تا ۲۵ صفر وجود داردوهیچ نگرانی بابت اسکان موقت نداریم .

جانشین کمیته جذب مشارکت های مردمی ، اسکان وتغذیه ستاد اربعین خوزستان هم درجمع خبرنگاران از برنامه ریزی اسکان یکصد هزار نفری( در هر شب ) در مسیر تردد زائران  سخن می گوید .

آقایی ، آمار موکب های مردمی اطراف پایانه چذابه را ۲۶۵ موکب بیان کرده و اظهار می دارد: بیش از ۴۰۰ منزل شناسنامه دار درسوسنگرد (۶۰ کیلومتری جنوب شرق چذابه ) توسط خود مردم تجهیز شده تا درخدمت زائران اربعین قرار گیرد .

این مقام مسئول می افزاید : در شهرهای بستان و حمیدیه نیز کمیته مردمی اسکان زائران تشکیل شده و روستاهای مسیر طریق الحسین (ع) آمادگی خود را برای پذیرش داوطلبانه زائران اعلام کرده اند .دهها حسینیه برای اسکان بانوان زائر در مسیر اصلی بازگشت زائران درنظر گرفته شده وعلاوه بر آن زائرسرای بستان نیز بصورت شبانه روزی برای پذیرش زائران آماده است .

وی می افزاید : ظرفیت مردمی برای پذیرش زائران تا ۲۵ صفر وجود داردوهیچ نگرانی بابت اسکان موقت (یک تا سه روز ) نداریم .

چانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان می گوید : امسال یکی از خیرین شهرستان مرکزی ۶۰ تن میوه به مواکب شلمچه وچذابه اهدا کرد و برای موکب ها نان ، آب شرب ، یخ از طریق خیرین تامین می شود .

وی خاطرنشان می کند : از اول صفر تاکنون ۳۶۵ هزار و ۷۳۱ زائر از مرز چذابه به عراق اعزام شدند و از این تعداد ۸۲ هزار و ۶۶۹ نفر بازگشته‌اند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال