تازه ترین
خانه » اخبار » عاشقان اهل بیت(ع) در استان اصفهان امسال بیش از 26 میلیارد و 360 میلیون ریال برای بازسازی عتبات عالیا

عاشقان اهل بیت(ع) در استان اصفهان امسال بیش از 26 میلیارد و 360 میلیون ریال برای بازسازی عتبات عالیا

عاشقان اهل بیت(ع) در استان اصفهان امسال بیش از 26 میلیارد و 360 میلیون ریال برای بازسازی عتبات عالیات کمک کرده اند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان با بیان اینکه این کمک ها شامل مصالح ساختمانی از جمله سنگ مرمر، سیمان سفید، آجر، سرامیک، سفال و آثار هنری است که به عراق ارسال شده است. آقای حیدری افزود: نذورات نقدی و 700 گرم زیورآلات از …

عاشقان اهل بیت(ع) در استان اصفهان امسال بیش از 26 میلیارد و 360 میلیون ریال برای بازسازی عتبات عالیات کمک کرده اند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان با بیان اینکه این کمک ها شامل مصالح ساختمانی از جمله سنگ مرمر، سیمان سفید، آجر، سرامیک، سفال و آثار هنری است که به عراق ارسال شده است. آقای حیدری افزود: نذورات نقدی و 700 گرم زیورآلات از دیگرکمکهای مردم این استان برای بازسازی عتبات عالیات است.

وی ساخت سه در برای حرمهای مطهر امام حسین و امام جواد(ع) ، ارسال 6 در نقره ای برای حرم امام حسین (ع) و روپوش ملیله دوزی شده قبور امامین جوادین (ع)، ساخت 2 در مشبک حرم امیرالمومنین(ع) ، قطعات خطوط میناکاری شده ضریح حرم امام جواد (ع) ، چلچراغهای حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس (ع) ،تعمیر درهای حرم جوادین وامیرالمومنین (ع) ازجمله پنجره قتله گاه و دوخت پرده های حرم امامین جوادین(ع) به دست بانوان هنرمند اصفهانی تا ماه آینده را ازمهمترین اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات این استان اعلام کرد.

منبع:واحد مرکزی خبر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال