تازه ترین
خانه » اخبار » قبل ازشروع ماه محرم تمام مواکب پروانه خود را دریافت می نمایند.
قبل ازشروع ماه محرم تمام مواکب پروانه خود را دریافت می نمایند.

قبل ازشروع ماه محرم تمام مواکب پروانه خود را دریافت می نمایند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان جلسه هفتگی معاونین ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان صبح امروز یکشنبه۲۲ مرداد۹۶ در محل ستاد اهواز با حضور اعضاء برگزار گردید.

در ابتدای جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد حجه الاسلام والمسلمین ضمن توصیه خود و همگان به خلوص نیت در ارائه خدمت به اهل بیت(ع)، بیان داشتند: تلاش و فعالیت برای بزرگداشت ائمه معصومین(ع) و اهل بیت(ع) را افضل اعمال دانستند.

موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات خوزستان از زحمات خادمین اهل بیت(ع) در کلیه ستادها بویژه ستاد اهواز تقدیر و تشکر کردند و افزودند: بحمدالله با توجه به محبت عمیق قلبی مردم به اسلام و اهل بیت(ع) مشارکت در بازسازی عتبات مقدسه را چشمگیر دانستند.

موسوی مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی استان خوزستان سپس در خصوص تسریع در تکمیل پرونده های مربوط به صدور پروانه مواکب تاکید کردند و افزودند تا قبل از شروع ماه محرم باید تمام مواکب پروانه خود را دریافت نمایند.

در ادامه معاونین ستاد استان گزارش فعالیت های انجام شده در هفته گذشته را ارائه دادند و مقرر شد هر کدام از معاونین ستاد علاوه بر مسئولیت اصلی بخشی از ماموریت مربوط به امور اربعین را عهده دار باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال