تازه ترین
خانه » اخبار » کاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسین (ع) وارد اهواز شد

کاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسین (ع) وارد اهواز شد

كاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) وارد اهواز شد

گروه اجتماعی: كاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) كه از روز سه‌شنبه وارد خوزستان شده بود، با عبور از شهرهايی مانند بهبهان و رامهرمز، امروز پنجشنبه 22 ارديبهشت‌ماه وارد اهواز شد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه خوزستان، كاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) سه‌شنبه و چهارشنبه به ترتيب وارد شهرهای بهبهان و رامهرمز شد و ظهر امروز …

 

كاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) وارد اهواز شد

گروه اجتماعی: كاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) كه از روز سه‌شنبه وارد خوزستان شده بود، با عبور از شهرهايی مانند بهبهان و رامهرمز، امروز پنجشنبه 22 ارديبهشت‌ماه وارد اهواز شد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه خوزستان، كاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) سه‌شنبه و چهارشنبه به ترتيب وارد شهرهای بهبهان و رامهرمز شد و ظهر امروز در يادواره شهدای آماد و پشتيبانی سپاه ولی‌عصر (عج) در اهواز حضور يافت.

نمايش در‌های حرم مطهر، فضای معنوی يادواره را دوچندان كرد و بسياری از حاضران اين درب‌های نقره‌ای رنگ را زيارت كردند.

در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) تا صبح فردا (جمعه) در بقعه علی‌ابن مهزيار در اهواز در معرض ديد عاشقان حضرت قرار می‌گيرد و نمازگزاران جمعه نيز می‌توانند از ساعت 10 تا 16 در مصلای اهواز به زيارت اين در‌های متبرك بروند.

در‌های حرم مطهر امام حسين (ع) در اجلاسيه شهدای فارس در شيراز رونمايی شدند و قرار است در روزهای آينده برای نصب، به كربلا منتقل شوند.

حجت‌الاسلام سيد «محمود موسوی»، مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه خوزستان در اين باره گفت: اين كاروان با پيگيری‌های ستاد بازسازی عتبات عاليات استان وارد شهرستان بهبهان شد. مراسم استقبال از اين كاروان در بهبهان با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمين «سليمانی»، امام جمعه بهبهان و قرائت زيارت عاشورا، مداحی و سينه‌زنی برگزار شد. همچنين مراسم استقبالی در بهبهان در تيپ 2 امام حسن مجتبی(ع) برگزار شده است.

سه‌شنبه، 20 ارديبهشت‌ماه نيز كاروان حامل در‌های حرم مطهر امام حسين(ع) وارد شهرستان رامهرمز شد. مردم اين شهرستان در گلزار شهدای رامهرمز با قرائت زيارت عاشورا، مداحی و سخنرانی از اين كاروان استقبال كردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات استان خوزستان گفت: سه در حرم مطهر امام حسين(ع) با هزينه 350 ميليون تومان ساخته شده است.

وی افزود: هزينه ساخت اين در‌ها توسط خيرين استان فارس تهيه شده است و توسط ستاد بازسازی عتبات عاليات استان فارس ساخته شده است.

موسوی عنوان كرد: كار ساخت درب‌های حرم مطهر 9 ماه طول كشيده و جنس آن نيز از استيل و نقره است. اين كاروان حامل دو در است و در ديگر در حال پيگيری ستاد عتبات عاليات استان فارس برای انتقال آن به خوزستان هستيم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال