تازه ترین
خانه » اخبار » مدیر پروژه بازسازی حرم حضرت زینب (س) در سوریه خبر داد
مدیر پروژه بازسازی حرم حضرت زینب (س) در سوریه خبر داد

مدیر پروژه بازسازی حرم حضرت زینب (س) در سوریه خبر داد

مدیر پروژه بازسازی حرم حضرت زینب (س) در سوریه خبر داد

آغاز عملیات اجرایی مضیف و مهمانسرای حضرت زینب(ع)

مدیر پروژه بازسازی حرم حضرت زینب (ع) در سوریه از اجرایی شدن عملیات ساخت مضیف و مهمانسرای حرم حضرت زینب(ع) در سوریه خبر داد.
مرید عالی محمودی ظهر امروز، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز با اشاره به اجرایی شدن عملیات ساخت مضیف و مهمانسرای حرم حضرت زینب(ع) در سوریه اظهار کرد: این مضیف به مترارژ یک هزارو ۵۰۰ مترمربع زیر بنا و دارای یک ساختمان سه طبقه و طبقه زیر زمین،جهت انبار مواد غذایی و سردخانه زیر صفر و بالای صفر است.

وی افزود: طبقه همکف جهت آشپزخانه و پخت غذا، طبقه اول جهت مهمانسرا به مساحت یک هزارو ۵۰ متر مربع، سالن پذیرایی به مساحت ۴۵۰متربع است.

مدیر پروژه بازسازی حرم حضرت زینب (ع) در سوریه بیان کرد: کار ساخت مضیف و مهمانسرا حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، که درصدد افزایش سرعت کار و پایان پروژه پیش از موعد مقرر هستیم.

عالی محمودی گفت: در این پروژه از تعداد ۳۶عدد گل سقف جهت صحن غربی ساخته و اسکلت فلزی آن نصب شد، که اکنون نیز در حال انجام  گچ کاری و گچبری آن هستیم.

وی ادامه داد: دو حجره جهت کفشداری مردانه کار کاشی کاری و سنگ کاری آن تمام شده و فقط سنگ کاری کف  آن مانده که پیش بینی می شود، در آینده نزدیک به اتمام برسد.

عالی محمودی عنوان کرد: سیستم اعلام حریق و آتش نشانی حرم مطهر در ۷ ایستگاه آتش نشانی پمپاژ آب فشار قوی،و ۵۰نقطه اعلام حریق کار آن انجام و به بهره برداری رسید.

مدیر پروژه بازسازی حرم حضرت زینب (ع) در سوریه گفت: کارهای متفرقه در صحن ها از قبیل کاشی کاری،کاشی‌های افتاده و ایجاد ۷ایستگاه آب فشار متوسط جهت کارهای شستشوی رواقها و محوطه‌ها  نیز انجام شده است.

منبع: فارس

هموطنان گرامی جهت اهداء نذورات خود به یکی از روش های زیر اقدام فرمایید:                                        

جاری۱۰۰۱۱۳۳۰۰۰ بانک تجارت

 سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی  

کارت۹۸۴۵-۹۹۶۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ ملی

سپهر ۰۱۰۰۸۸۸۰۰۰۰۰۸ بانک صادرات

جاری  ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲۲۱۰  بانک  انصار

کارت ۰۰۹۱-۱۳۸۵-۸۱۱۰-۶۲۷۳ بانک  انصار

جاری ۱۸۰۰۰۵۶ بانک سپه شعبه مرکزی اهواز

جاری  ۱۰۰۰ بانک  مهر اقتصاد  شعبه  مرکزی  اهواز

 ۷۶۱۵-۳۰-۴۹۹۰۶۳۷-۱۰مهراقتصاد شعبه  مرکزی  اهواز

 جام  بانک  ملت  ۴۸۲۸۲۸۲۸۶۴  {ویژه حرم حضرت زینب(س)}

حساب جاری ۱۵۰۸۴۸۲۶ بانک رفاه کارگران شعبه۲تامین اجتماعی اهواز

همچنین افرادی که در زمینه خاصی متخصص هستند و قصد مشارکت دارند می توانند با ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان یا ستاد مستقر در شهرهای تابعه استان تماس حاصل فرمایند.

قابل ذکر است درصورتی که تمایل دارید نذورات نقدی شما صرف پروژه خاصی شود هنگام واریز مبلغ نزد شعب بانک ها نام پروژه موردنظر را در قسمت پایین فیش واریزی درج نموده و به شماره نمابر ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ۰۶۱۳۳۳۶۵۵۵۳ ارسال فرمایید یا درصورت پرداخت اینترنتی در قسمت توضیحات ذکر شود.                              

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال