تازه ترین
خانه » اخبار » مردمی بودن یکی از محاسن مواکب اربعین حسینی است
مردمی بودن یکی از محاسن مواکب اربعین حسینی است

مردمی بودن یکی از محاسن مواکب اربعین حسینی است

رئیس بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: مردمی بودن یکی از محاسن موکب‌های اربعین حسینی است، تمام اقدامات و خدمات به دست مردم انجام می‌شود و جوانان نیز نقش بسزایی در خدمت به زائران حسینی در ایام اربعین دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، حجت‌الاسلام سید محمود موسوی شب گذشته در آئین تجلیل از موکب‌داران با اشاره به اهمیت خدمت مواکب، اظهار کرد: مردمی بودن یکی از محاسن موکب‌های اربعین حسینی است، تمام اقدامات و خدمات به دست مردم انجام می‌شود و جوانان نیز نقش بسزایی در خدمت به زائران حسینی در ایام اربعین دارند.
وی عنوان کرد: توطئه‌های دشمنان با حماسه اربعین حسینی خنثی می‌شود، با این حماسه عظیم برادری، وحدت و محبت میان زائران افزایش می‌یابد.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: مواکب باید به مسائل شرعی، نماز اول وقت به جماعت، مسائل بهداشتی، امر به معروف و نهی از منکر و امنیت موکب‌ها توجه بیشتری داشته باشند.
موسوی اظهار کرد: ما در اربعین سال جاری با گستردگی زائران رو‌به‌رو خواهیم شد، بر همین اساس باید امکانات ما نسبت به سال گذشته ارتقا پیدا کند.
وی عنوان کرد: تعداد زیاد مواکب لزوما مهم نیست، بلکه باید کیفیت مواکب بالا باشد تا قادر باشند خدمات بهتر و موثری را به زائران اربعین حسینی ارائه دهند.

منبع: فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال