تازه ترین
خانه » اخبار » مردم شوشتر کمک های خوبی به بازسازی عتبات مقدسه داشته اند
مردم شوشتر کمک های خوبی به بازسازی عتبات مقدسه داشته اند

مردم شوشتر کمک های خوبی به بازسازی عتبات مقدسه داشته اند

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان
حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسؤل ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان و هیئت همراه از ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شوشتر بازدید کردند.
در این بازدید که مسئول و اعضاء کمیته های مرتبط با ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شوشتر حضور داشتند؛ ابتدا غلام رضا سلطانیان مسئول ستاد شوشتر گزارشی از اقدامات ستادی و میدانی این ستاد در راستای جذب و افزایش مشارکت های مردمی برای بازسازی عتبات مقدسه ارائه دادند.
سپس آقایان خلعتبری و شمس آبادی به عنوان نمایندگان مواکب اربعین حسینی شهرستان ضمن گزارش اقدامات و خدمات انجام شده توسط مواکب این شهرستان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود جهت برطرف شدن ایرادات و اشکالات وبهتر برگزار شدن این مراسم حماسی پرداختند.
در ادامه حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسؤل ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان و مسئول کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی استان خوزستان ضمن عرض تشکر از زحمات و اقدامات خوب انجام شده توسط مسئول ستاد شوشتر و همچنین دست اندرکاران مواکب اربعین حسینی اظهار امیدواری کردند که این تلاش ها و زحمات مرضی حق تعالی قرار بگیرد.
موسوی گفت بحمدالله مردم شوشتر اهل خیر و دوستدار اهل بیت علیهم السلام هستند و در طول سال های گذشته کمک های خوبی برای بازسازی عتبات مقدسه داشته اند و ان شاءالله در آینده نزدیک با سازوکار جدید و اقدامات خوبی که توسط مسئول جدید ستاد در حال انجام است شاهد افزایش حضور مردم و خیرین در این امور خیر باشیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال