تازه ترین
خانه » اخبار » مواکب اربعین حسینی پروانه‌دار می‌شوند
مواکب اربعین حسینی پروانه‌دار می‌شوند

مواکب اربعین حسینی پروانه‌دار می‌شوند

مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین در خوزستان ضمن توصیه به رعایت دقیق مسائل شرعی و اخلاق دینی در مواکب، تأکید کرد: با همکاری مدیران مواکب در اسرع وقت کار صدور پروانه مواکب به اتمام برسد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، به نقل واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان، سومین نشست داخلی کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی استان خوزستان(کمیسیون رسیدگی به امورات اربعین حسینی) با حضور اعضا در محل این ستاد برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستا، اهمیت برگزاری جلسات این کمیسیون را شناسایی مشکلات و تلاش در جهت انجام هماهنگی‌های بیشتر برای رفع کاستی‌ها و ارائه خدمات بهتر به زائرین اربعین حسینی دانست.

موسوی افزود: این کمیته پس از پایان اربعین سال گذشته به صورت روزانه پیگیر برطرف کردن مشکلات بود و در این رابطه جلسات متعددی با آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه، استاندار، معاونان استاندار، مدیران دستگاه‌های مسئول در اربعین، جلسات شورای اداری استان و همچنین حضور در جمع مدیران مواکب تمامی شهرهای استان داشته ایم.

مسئول کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ضمن توصیه به رعایت دقیق مسائل شرعی و اخلاق دینی در مواکب، تاکید کرد: با همکاری مدیران مواکب در اسرع وقت کار صدور پروانه مواکب به اتمام برسد.

 

وی بیان کرد: ستادهای تابعه در شهرستان‌ها در اسرع وقت با هماهنگی ائمه جمعه و فرمانداران نسبت به راه‌اندازی و فعال سازی ایستگاه های جمع آوری کمک‌های مردمی برای پشتیبانی از مواکب اربعین حسینی شهرستان مربوطه به منظور اسکان و تغذیه زائرین اقدام کنند.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال