تازه ترین
خانه » اخبار » موکب های میان راهی در چهار ورودی استان و از اول صفر فعال و پذیرای عاشقان اهل بیت (ع) خواهند بود.
موکب های میان راهی در چهار ورودی استان و از اول صفر فعال و پذیرای عاشقان اهل بیت (ع) خواهند بود.

موکب های میان راهی در چهار ورودی استان و از اول صفر فعال و پذیرای عاشقان اهل بیت (ع) خواهند بود.

طی آئینی با حضور مهندس جهانگیری فرماندار اندیمشک ، حجت الاسلام موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان و جمعی از مسئولین ، رئیس جدید ستاد عتبات شهرستان اندیمشک معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، فرماندار اندیمشک گفت:پارسال در ایام محرم و اربعین حسینی مردم اندیمشک با تلاش گسترده پا به پای مسئولان به زائران خدمت کردند.

مهندس پیمان جهانگیری گفت:برای بازسازی حرم های اهل بیت علیه السلام نیز مردم خداجوی اندیمشک حضوری پررنگ داشته اند.

وی اظهار کرد: در سالهای اخیر مردم اندیمشک سهم گسترده‌ای از ساخت و تجهیز عتبات عالیات عراق و سوریه را برعهده گرفتند.

فرماندار اندیمشک اظهار کرد:مردم خداجوی شهرستان اندیمشک همواره با عشق به اهل بیت علیه السلام و ارزش های دینی و اسلامی در عرصه های مختلف حضوری حماسی دارند.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای مراسم اربعین حسینی و فعال کردن موکب ها در شهرستان تاکید کرد: امسال نیز برنامه های معنوی ویژه ایام محرم با شور و اشتیاق معنوی مردم برگزار می شود.

وی گفت:پارسال اندیمشک شهرستان معین بود اما با توجه به حجم تلاش در میزبانی از زائران گرانقدر ، از استاندار محترم درخواست کرده ایم که به طور مستقل به زائران خدمات رسانی کنیم.

وی از مسئول جدید ستاد عتبات عالیات خواست با اهتمام و تلاش نسبت به امور محوله تلاش کند.

حجت الاسلام سیدمحمود موسوی مسؤل ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان هم گفت:مردم خوزستان ۶۰ میلیارد ریال برای ساخت ایوان حرم مطهر حضرت علی (ع) اهدا کردند.علاوه بر این کمک ها ، بانوان خوزستانی نیز ۲۷ کیلوگرم طلا برای ساخت این مکان مقدس اهدا کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن تمام هدف خود را به آسیب رساندن به حرم مطهر حضرت زینب (س) معطوف کرده است بیان داشت:گروههای تکفیری سربازان آمریکا، عربستان و همدستان آنها هستند که برای ضربه به اسلام ناب محمدی برنامه ریزی کرده اند.

حجت الاسلام موسوی بیان کرد:دولت میانمار هم از داعش ظالم تر و پست تر است و با حمایت استکبار جهانی این جنایات را مرتکب می شود.

وی در ادامه با تشریح برنامه ریزی انجام شده برای اربعین حسینی در استان خوزستان افزود:امسال زائران چهار استان از مسیر خوزستان راهی کربلای معلی می شوند و شاهد عبور جمعیت زیادی از عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) از این استان خواهیم بود.

وی افزود:موکب ها در چهار ورودی استان برپا می شوند و از اول صفر تا چند روز پس از اربعین موکب ها فعال و پذیرای عاشقان اهل بیت (ع) خواهند بود.

در این مراسم از زحمات پرویز سبزی قدردانی و حسن دهقان به عنوان مسئول جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات اندیمشک معرفی شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال