تازه ترین
خانه » اخبار » نام‌نویسی از نیروهای متخصص خوزستانی جهت مرمت و بازسازی حرم حضرت زینب(س)

نام‌نویسی از نیروهای متخصص خوزستانی جهت مرمت و بازسازی حرم حضرت زینب(س)

نام‌نویسی از نیروهای متخصص خوزستانی جهت مرمت و بازسازی حرم حضرت زینب(س)

گروه اجتماعی: معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: این ستاد به نیروهای متخصص، فنی و ماهر به منظور مرمت و بازسازی نقاط آسیب‌دیده حرم حضرت زینب کبری(س) به صورت متبرع نیاز فوری دارد.
محمدتقی چهارمحالی، معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، با اشاره به مرمت و بازسازی نقاط آسیب ‌دیده مصلای حرم حضرت زینب(س) توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان گفت: با توجه به آسیب ‌دیدگی سقف مصلای حرم حضرت زینب(س) و نقاطی از اطراف‌ حرم در اثر تحرکات گروه‌های تروریستی در دمشق و انفجاراتی که در نزدیکی حرم حضرت زینب(س) صورت گرفت وهمچنین فرسودگی‌هایی که از قبل وجود داشت، پس از بررسی کارشناسانه، مرمت این نقاط آسیب‌ دیده ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان محول شد.
وی اعتبار پروژه‌ را بالغ بر 7 میلیارد ریال ارزیابی کرد و گفت: تاکنون 22 نیروی متخصص در قالب 2 گروه جهت انجام تعمیرات به سوریه اعزام شده‌اند.
معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ادامه داد: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به منظور مرمت و بازسازی نقاط آسیب‌ دیده حرم حضرت زینب کبری(س) علاوه بر نیاز به کمک‌های نقدی و غیرنقدی متبرعین به نیروهای متخصص، فنی و ماهر در امورات، مهندسی عمران، تعمیرکار ایرکاندیشن، نجار، رنگ‌آمیز پلی‌استر و کاشی‌کار به صورت متبرع نیاز فوری دارد.
چهارمحالی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند به ستادهای تابع در شهرهای استان مراجعه و یا با تلفن‌های 3360100- 3365553- 2235268-0611 تماس حاصل نمایند.
منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال