تازه ترین
خانه » اخبار » نصب بیش از ۲ هزار خشت ترمیم شده گنبد حرم مطهر علوی
نصب بیش از ۲ هزار خشت ترمیم شده گنبد حرم مطهر علوی

نصب بیش از ۲ هزار خشت ترمیم شده گنبد حرم مطهر علوی

۸۵۸۷۵۸۸۵۴۲۵۶۹۲۴۴۱۵۱۱۶۴۳۸۶۰۷۴۰

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان اعلام کرد: تاکنون بیش از ۲ هزار خشت گنبد حرم مطهر علوی نصب شد و تلاش نیروهای ستاد استان بر این است که امسال ۱۰ هزار خشت طلای حرم علوی نصب شود.

حجت‌الاسلام سید محمود موسوی، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، با اشاره به حضور خود در عتبات مقدس عراق و بازدید از پروژه های ستاد گفت: طی هفته گذشته علاوه بر بازدید از پروژه‌های توسعه حرم علوی و دیگر عتبات، نشستی با متولی حرم علوی نیز در نجف اشرف برگزار شد.

وی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین سید نزار هاشم حبل المتین تولیت حرم مطهر علوی در دیدار با رؤسای ستادهای استانی بازسازی عتبات عالیات از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات کل کشور تقدیر کرد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در ادامه با اشاره به پیشرفت پروژه بازسازی گنبد حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین(ع) گفت: تاکنون بیش از ۲ هزار خشت ترمیم شده به گنبد حرم علوی نصب شد و تلاش نیروهای ستاد استان بر این است که امسال ۱۰ هزار خشت طلای حرم علوی نصب شود و در عید غدیر جشن پایانی نصب خشت‌های حرم را برگزار کنیم.

موسوی در پایان ضمن تقدیر از حمایت‌های مردم از بازسازی عتبات مقدسه از مردم خواست همچون گذشته ستاد بازسازی عتبات عالیات را در امر مرمت و توسعه عتبات مقدس یاری کنند.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال