تازه ترین
خانه » اخبار » نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، ستاد بازسازی عتبات عالیات ستادی «امین» و مورد اطمینان است
نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، ستاد بازسازی عتبات عالیات ستادی «امین» و مورد اطمینان است

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، ستاد بازسازی عتبات عالیات ستادی «امین» و مورد اطمینان است

ستاد بازسازی عتبات «امین» و «مورد اطمینان» است نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، ستاد بازسازی عتبات عالیات را ستادی «امین» و مورد اطمینان دانست و گفت: بنده مطلع هستم که این سازمان با دقت بسیار زیادی کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و صرفاً در راستای توسعه عتبات عالیات مصرف می‌کند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» در اهواز، حسن پلارک با هدف ارائه آخرین گزارش‌های عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، با آیت الله موسوی جزایری، دیدار کرد.

بنا بر این گزارش، پلارک، هدف از این دیدار را ارائه آخرین گزارش‌های عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات به آیت الله موسوی جزایری و استفاده از رهنمودهای ایشان عنوان کرد.

آیت الله موسوی جزایری نیز ضمن تشکر از عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات، برای این مجموعه آرزوی موفقیت کرده و از مردم خواست تا از پرداخت کمک و نذوراتشان به این مجموعه دریغ نکنند.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، ستاد بازسازی عتبات عالیات را ستادی «امین» و مورد اطمینان دانست و گفت: بنده مطلع هستم که این سازمان با دقت بسیار زیادی کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و صرفاً در راستای توسعه عتبات و عالیات مصرف می‌کند.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری ضمن تقدیر از عملکرد این ستاد، اظهارداشت: برای توسعه مجموعه حرم سیدالشهداء به‌ویژه صحن حضرت زینب(س) از مردم عزیز ایران علی‌الخصوص مردم ولایتمدار خوزستان می‌خواهم تا آستین همت را بالا زده و در این خصوص فعال باشند.

وی ستاد بازسازی عتبات عالیات را ستادی «امین» و مورد اطمینان دانست و گفت: مردم بدانند که کمک‌هایشان به‌جا مصرف می‌شود و خدایی نکرده حیف و میلی در این موارد صورت نمی‌گیرد.

آیت الله موسوی جزایری، تصریح کرد: بنده مطلع هستم که این سازمان با دقت بسیار زیادی کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و صرفاً در راستای توسعه عتبات و عالیات مصرف می‌کند؛ به همین دلیل از همه مردم می‌خواهم تا از پرداخت کمک و نذوراتشان به این ستاد دریغ نکنند.

منبع:atabat.org

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال