تازه ترین
خانه » اخبار » نیازمند مشارکت بیشتر مردم در بازسازی عتبات عالیات هستیم
نیازمند مشارکت بیشتر مردم در بازسازی عتبات عالیات هستیم

نیازمند مشارکت بیشتر مردم در بازسازی عتبات عالیات هستیم

12رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان:نیازمند مشارکت بیشتر مردم در بازسازی عتبات عالیات هستیم.

رییس ستاد بازسای عتبات عالیات خوزستان بر مشارکت بیشتر مردم در پروژه های بازسازی عتبات عالیات در شهرهای مقدس عراق و سوریه تاکید کرد

حجت الاسلام’سیدمحمود موسوی’ در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز بیان داشت: ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان هم اکنون پروژه های طلاکاری ایوان حرم حضرت علی (ع) ، ساخت شش در حرم امامین عسکریین(ع) ، مشارکت در ساخت پروژه عظیم صحن حضرت فاطمه زهرا(س) در نجف اشرف و بازسازی حرم مطهر حضرت زینب کبری(س) و حرم مطهر حضرت رقیه(س) را در کشور سوریه برعهده دارد.

وی گفت: پروژه بازسازی حرم مطهر حضرت زینب کبری(س) در اوایل سال جاری و پروژه بازسازی حرم حضرت رقیه(س) به تازگی به ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان واگذار شده است و امیدواریم با کمک و مشارکت مردم متدین خوزستان این پروژه ها هرچه زودتر به پایان برسد.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در ادامه گفت: پروژه طلاکاری و نوسازی ایوان حرم حضرت علی (ع) که از چهار سال پیش شروع شده مراحل نهایی را طی می کند.

وی هزینه پروژه طلاکاری ایوان حرم مطهر علوی را 12میلیارد ریال عنوان کرد.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با بیان اینکه این ستاد در همه شهرستان های استان خوزستان دفاتر فرعی دارد از آمادگی این دفاتر برای جذب کمک های نقدی و غیرنقدی(طلا) در بازسازی پروژه های این ستاد در دو کشور عراق و سوریه خبر داد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه همه کمک ها برای پروژه های ستاد عتبات عالیات خوزستان از عموم مردم متدین استان بوده است و گفت: این ستاد تاکنون برای بازسازی عتبات عالیات اعتبار دولتی دریافت نکرده و نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه مردم خوزستان از نظر میزان کمک به بازسازی عتبات عالیات ، رتبه نخست را در کشور کسب کرده است بر ادامه این کمک ها تاکید کرد.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در ادامه به مردم اطمینان داد نذور و کمک های آنان شرعا’ مطابق نیت و خواست آنان در پروژه های عتبات عالیات هزینه خواهد شد.

مردم شهرستان امیدیه در 125کیلومتری جنوب شرق اهواز از نظر کمک به بازسازی عتبات عالیات رتبه نخست را کسب کردند.

منبع:ایرنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال