تازه ترین
خانه » اخبار » پخش زنده نحوه ساخت درب های حرمین عسکریین از صدا و سیمای خوزستان
پخش زنده نحوه ساخت درب های حرمین عسکریین از صدا و سیمای خوزستان

پخش زنده نحوه ساخت درب های حرمین عسکریین از صدا و سیمای خوزستان

مدیر کل صدا و سیمای خوزستان خبرداد؛

IMG_20141113_114449 (1) (1)

مدیر کل صدا و سیمای خوزستان گفت: در این ایام کارگاه ساخت درب‎های حرمین عسکرین در حسینیه ثارالله اهواز به صورت زنده پخش خواهد شد.

مسلم رحیمی، مدیر کل صدا و سیمای خوزستان اظهارداشت: هرچه داریم به سبب برکت اهل بیت(ع) است.

وی به اهمیت تبلیغ جهت آگاه‎سازی مردم از فعالیت‎های ستاد بازسازی عتبات عالیات اشاره‎کرد و افزود: مردم با اطلاع رسانی مناسب می‎توانند بیشتر به ستاد اعتماد کنند.

مدیر کل صدا و سیمای خوزستان در ادامه با بیان این که سازمان صدا و سیما با همه امکانات خود از ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان حمایت می‎کند، گفت: صدا و سیما می‎تواند از نظر معنوی و رسانه‎ای به ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان کمک‎ کند.

رحیمی با اشاره به این که تبلیغ‎های مرتبط با اهل بیت(ع) در صداو سیمای مرکز خوزستان رایگان است، ابرازداشت: در این ایام کارگاه ساخت درب‎های حرمین عسکرین در حسینیه ثارالله اهواز به صورت زنده پوشش داده خواهد شد.

وی در ادامه با بیان این که ترویج و نشر فرهنگ نورانی اسلامی از وظایف اصلی صدا و سیمای خوزستان است، خاطرنشان کرد: صدا و سیمای خوزستان آمادگی تولید مستند‎هایی درباره خیران ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان را خواهد داشت.

مدیر کل صدا و سیمای خوزستان در پایان تولید مستند درباره علمای استان را از افتخارات صدا و سیمای خوزستان دانست و گفت: تاکنون مراحل ساخت مستند شیخ محمد تقی شوشتری تکمیل شده و به زودی پخش خواهد شد.

منبع:خوزنیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال