تازه ترین
خانه » اخبار » پروانه ۱۸۳ موکب اربعین در خوزستان صادر شد
پروانه ۱۸۳ موکب اربعین در خوزستان صادر شد

پروانه ۱۸۳ موکب اربعین در خوزستان صادر شد

گروه اجتماعی: مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی در خوزستان با بیان اینکه مراجعه مدیران و هیئت امنای مواکب برای تشکیل پرونده و درخواست صدور پروانه موکب چشمگیر است، گفت: تاکنون بیش از ۳۱۲ پرونده تکمیل و جهت صدور پروانه به مرکز تحویل داده شد و از این تعداد ۱۸۳ پروانه صادر و تحویل گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان روز گذشته یکشنبه ۲۹ مرداد در نشست معاونان و مشاوران ستاد استان ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام جواد(ع)گفت: انسان تا می‌تواند باید در زمان حیات خود اهل جود و بخشش و انجام کارهای خیر و گره گشائی از کار بندگان خدا باشد و این یکی از ویژگی‌های اهل بهشت است.

موسوی در این نشست درباره موضوعات مربوط به اربعین و وظیفه ستاد به عنوان کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه بیان کرد: مهمترین وظیفه ما آماده سازی و تسهیل امور برای مواکب مردمی به منظور پذیرائی از زائرین اربعین حسینی است.

مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی افزود: بحمدالله مراجعه مدیران و هیئت امنای مواکب برای تشکیل پرونده و درخواست صدور پروانه موکب چشمگیر است و تاکنون بیش از ۳۱۲ پرونده تکمیل و جهت صدور پروانه به مرکز تحویل داده شد و از این تعداد ۱۸۳ پروانه صادر و تحویل گرفته شد.

وی با اشاره به فرصت باقی‌مانده تا آغاز پیاده روی اربعین حسینی از تمامی مدیران مواکب و خیرینی که تقاضای برپائی موکب دارند خواست هرچه سریعتر برای تشکیل پرونده و درخواست صدور پروانه اقدام کنند.

موسوب اعلام کرد: در آینده نزدیک پروانه مواکب به مدیران موکب با حضور مسئولان استانی تقدیم خواهد شد.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال