تازه ترین
خانه » اخبار » پروژه‌های در دست اجرای ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در سال جدید
پروژه‌های در دست اجرای ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در سال جدید

پروژه‌های در دست اجرای ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در سال جدید

گروه اجتماعی _ ساخت مهمانسرای حرم حضرت زینب(س)، مشارکت در ساخت هزار متر از صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف، مشارکت در ساخت صحن حضرت زینب(س) در کربلا و مسقف سازی خیابان صاحب الزمان عج که منتهی به حرم امامین جوادین(ع) در کاظمین است از جمله پروژه‌های در دست اجرای ستاد بازسازی عتبات عالیات در سال جدید است.

محمدتقی چهارمحالی معاون فرهنگی ستاصاحد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان با اشاره به پروژه‌های ستاد در سال جدید گفت: ستاد بازسازی استان در سال ۹۷ پروژه‌های سال قبل را ادامه خواهد داد؛ این پروژه‌ها شامل ساخت مهمانسرای حرم حضرت زینب(س)، مشارکت در ساخت هزار متر از صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف، مشارکت در ساخت صحن حضرت زینب(س) در کربلا و مسقف سازی خیابان منتهی به حرم امامین جوادین(ع) در کاظمین است.

وی در توضیح برخی از این پروژه‌ها اظهار کرد: مضیف و مهمان‌سرای حرم حضرت زینب(س) ساختمانی چهار طبقه با یک هزار و ۵۰۰ مترمربع  زیر بنا است که با مشارکت مردم خوزستان درحال ساخت است.

چهارمحالی گفت: این طرح با همت کارشناسان و نیروهای فنی اعزامی از ستاد بازسازی عتبات استان خوزستان در حال اجراست.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با اشاره به پروژه مسقف‌سازی حرمین کاظمین(ع) افزود: یکی از پروژه‌های واگذار شده به استان خوزستان، مسقف کردن خیابان صاحب‌الزمان(عج) کاظمین بود. این کار به منظور آسایش زائران خصوصاً در ایام اربعین انجام شده است.

وی همچنین از انتقال درب‌های حرم حضرت مسلم بن عقیل خبر داد و گفت: این درب‌ها که توسط مردم خوزستان و خیرین ساخته شده‌اند و در روزهای پایانی سال گذشته به نجف اسال شده و در مسجد کوفه نصب خواهند شد.

منبع: ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال