تازه ترین
خانه » اخبار » پیام تقدیر از حضور مواکب اربعین حسینی در کمک به سیل زدگان خوزستانی

پیام تقدیر از حضور مواکب اربعین حسینی در کمک به سیل زدگان خوزستانی

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از مواکب اربعین حسینی برای خدمت رسانی به سیل زدگان تقدیر کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، حجت الاسلام سید محمود موسوی در پیامی از کلیه مدیران مواکب اربعین حسینی به نمایندگی از مردم شریف استان و شهرستان مربوطه بویژه خادمین مواکب، خیرین و سخاوتمندانی که با تبلور ایثار و بلندایِ طبع در یاری رساندن به هموطنان گرفتار در سیل استان خوزستان، به اوج تکوین این خصایص متعالی نایل آمده اند، تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام تقدیر مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از حضور مواکب اربعین حسینی در کمک به سیل زدگان خوزستانی:

پیام تقدیر و تشکر
امام کاظم ‏علیه السلام :
إنَّ لِلّهِ عِباداً فِی الأرضِ یَسعَونَ فی حَوائجِ النّاسِ هُمُ الآمِنونَ یَومَ القِیامَهِ.
خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می‏کوشند ؛ اینان ایمنی یافتگان روز قیامت‏اند.

(الکافی ، ج ۲ ،ص ۱۹۷)

بدینوسیله از کلیه مدیران محترم مواکب اربعین حسینی به نمایندگی از مردم شریف استان و شهرستان مربوطه بویژه خادمین مواکب، خیرین و سخاوتمندانی که با تبلور ایثار و بلندایِ طبع در یاری رساندن به هموطنان گرفتار در سیل استان خوزستان، به اوج تکوین این خصایص متعالی نایل آمده اند، به رسم ادب و احترام از این عمل خیر خواهانه، تقدیر و تشکر صمیمانه می گردد.
از ایزد رحمان برای کلیه عزیزان توفیق نیل به اهداف الهی ، انسانی و متعالی تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای دامت برکاته را مساٌلت داریم.

                                                                                            سید محمود موسوی                                                                                                                       مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

لازم به ذکر است در پی وقوع سیلاب در خوزستان ۱۷۰ موکب اربعین حسینی از خوزستان و سراسر کشور با استقرار در مناطق سیل زده استان به کمک رسانی و پخت غذای گرم به مردم این مناطق پرداختند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال