تازه ترین
خانه » اخبار » کمک شش میلیاردی بانوان خوزستانی در کنار هدیه 24کیلو طلا به بازسازی عتبات عالیات
کمک شش میلیاردی بانوان خوزستانی در کنار هدیه 24کیلو طلا به بازسازی عتبات عالیات

کمک شش میلیاردی بانوان خوزستانی در کنار هدیه 24کیلو طلا به بازسازی عتبات عالیات

1344مسؤول ستاد عتبات عالیات خوزستان :

کمک شش میلیاردی بانوان خوزستانی در کنار هدیه 24کیلو طلا به بازسازی عتبات عالیات

مبلغ شش میلیارد تومان وجه نقد و 24 کیلو طلا  توسط خواهران برای بازسازی حرم های حضرت امام حسین(ع)، حضرت عباس(ع)، درب های حرم امامین عسگریین(ع)، بازسازی حرم حضرت زینب(س) و حرم حضرت رقیه(س) جمع آوری شده است.

حجت الاسلام سید محمود موسوی، مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان، با اشاره به واگذاری چهار پروژه بزرگ بازسازی عتبات مقدسه در کشورهای عراق و سوریه به ستاد این استان و کمک های مردمی در این زمینه، در گفت و گو با خبرنگار اهواز نوین گفت :درخصوص کمک های مردم استان به این پروژه ها کلیه 28 شهرستان مشارکت داشته اند و همچنین در 28 شهرستان مسئولین امور بانوان فعال می باشند.

حجت الاسلام سید محمود موسوی در ادامه افزود : چهار پروژه بزرگی که کار بازسازی آن به این استان واگذار شده عبارتند از : ۱- بازسازی ایوان طلای حرم امیرالمؤمنین (علیه السلام). ۲- ساخت ۲۰۰۰متر مربع از صحن بزرگ حضرت زهرا سلام اله علیها در حرم امام علی علیه السلام. ۳- ساخت شش درب حرم امامین عسکریین علیهم السلام. ۴- بازسازی مصلی و نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب سلام اله علیها.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان اظهار کرد : درامر اطلاع رسانی و جذب مشارکت های مردمی در بازسازی حرم ائمه معصومین علیهم السلام توسط مساجد و اماکن عمومی بیش از 1000 هزار نفر از خواهران استان فعالیت دارند.

 وی در خاتمه عنوان کرد : هموطنان خوزستانی ما مشارکت در بازسازی حرم ائمه معصومین(ع) را توشه ای برای خود در روز قیامت می دانند و با پرداخت هر مبلغی که در توان دارند ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت ابراز می دارند.

 منبع: اهواز نوین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال