تازه ترین
خانه » اخبار » ۱۴ موکب خوزستانی در ساعات اولیه وقوع زلزله در غرب کشور عازم مناطق زلزله‌زده شدند

۱۴ موکب خوزستانی در ساعات اولیه وقوع زلزله در غرب کشور عازم مناطق زلزله‌زده شدند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان:

۱۴ موکب خوزستانی در ساعات اولیه وقوع زلزله در غرب کشور عازم مناطق زلزله‌زده شدند

رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان گفت: پس از پایان اربعین حسینی تعداد ۱۴ موکب از خوزستان بلافاصله در همان ساعات اولیه زلزله کرمانشاه از شلمچه و چذابه برای کمک به هم‌وطنان زلزله‌زده مستقیم عازم مناطق زلزله‌زده شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز عصر امروز، با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از زحمات و خدمات ۱۹۴ موکب دار و خادم حسینی در شهرستان دشت آزادگان تقدیر شد.

در حاشیه این مراسم حجت‌الاسلام سید محمود موسوی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان ضمن تقدیر از زحمات خالصانه مواکب داران در طول ایام اربعین حسنی اظهار کرد: در ایام اربعین تعداد ۹۴۰ موکب در دو پایانه مرزی استان خوزستان و بین‌راهی به‌صورت شبانه‌روز به زائرین خدمت‌رسانی می‌کردند.

وی افزود: اصل و اساس کار مواکب مردمی است و از این تجربه گران‌بها باید در سایر زمینه‌های موردنیاز جامعه بهره گرفته شود.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان عنوان کرد: پس از پایان اربعین حسینی تعداد ۱۴ موکب از خوزستان بلافاصله در همان ساعات اولیه زلزله کرمانشاه از شلمچه و چذابه برای کمک به هم‌وطنان زلزله‌زده مستقیم عازم مناطق زلزله‌زده شدند.

موسوی با تأکید بر پرهیز از اسراف گفت: همان‌طور که امسال به مسأله نماز اهمیت داده شد، سال آینده نیز هر موکب با همراه داشتن روحانی نماز جماعت را در اولویت قرار دهد.

منبع:فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال