تازه ترین
خانه » اخبار » ۲۰ هزار نفر در مواکب مرزهای خوزستان به زائران خدمت رسانی می کنند
۲۰ هزار نفر در مواکب مرزهای خوزستان به زائران خدمت رسانی می کنند

۲۰ هزار نفر در مواکب مرزهای خوزستان به زائران خدمت رسانی می کنند

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: بیش از ۲۰ هزار نفر در مواکب خوزستان به عنوان خادمان حسینی به زائران خدمات رسانی می کنند.

حجت الاسلام سید محمود موسوی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: تردد زائران در هر دو سمت مرزچذابه روان است و خدمات غذایی در سه وعده، میان زائران حسینی توزیع می‌شود.

وی افزود: همچنین اسکان مستمر با وسایل سرمایشی برای زائران حسینی تدارک دیده شده است و در این زمینه زائران با مشکلی مواجه نیستند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان تصریح کرد: بیش از ۲۰ هزار نفر در مواکب خوزستان به عنوان خادمان حسینی به زائران خدمات رسانی می کنند.

وی عنوان کرد: در چذابه ۳۰۰ موکب به صورت شبانه ‌روزی در زمان‌های مختلف خدمات رسانی می کنند.

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: آب نوشیدنی و بسته‌بندی خنک در چند پایگاه مرز چذابه بین زائران توزیع می شود.

وی بیان کرد: در مرز شلمچه نیز جمعیت زائران زیادی حضور دارند و خوشبختانه تدارکات و امکانات برای آنها به خوبی فراهم شده است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: در مرز شلمچه اسکان زائران فراهم و توزیع سه وعده غذایی همراه با آب بسته بندی، میان وعده و میوه خصوصا هندوانه (با توجه به گرمای هوا) انجام می شود.

موسوی با اشاره به فعالیت ۴۰۰ موکب در شلمچه اضافه کرد: خدمات رسانی مواکب در مرز شلمچه تا ۳۰ ماه صفر و در مرز چذابه نیز تا ۲۵ ماه صفر ادامه دارد.

وی در پایان عنوان کرد: تا شب گذشته بیش از ۳۳۰ هزار ورود و خروج زائران در مرز چذابه و بیش از یک میلیون نفر ورود و خروج زائران حسینی از مرز شلمچه داشتیم.

منبع:مهر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال