تازه ترین
خانه » اخبار » ۲۵۵ مسجد و حسینیه در خوزستان؛ آماده اسکان زائران در مسیر بازگشت
۲۵۵ مسجد و حسینیه در خوزستان؛ آماده اسکان زائران در مسیر بازگشت

۲۵۵ مسجد و حسینیه در خوزستان؛ آماده اسکان زائران در مسیر بازگشت

 ۲۵۵ مسجد و حسینیه در شهر‌های سوسنگرد، بستان، خرمشهر، آبادان، اهواز، شوش و اندیمشک برای اسکان زائران در مسیر بازگشت اعلام آمادگی کرده‌اند.

محمدتقی چهارمحالی، معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان، با اشاره به ادامه حضور تعدادی از مواکب در شملچه و چذابه گفت: با توجه به کاهش حجم ورود زائران، تعداد مواکب نیز کاهش پیدا کرده است، با این وجود ۱۵ موکب تا ۲۵ صفر در پایانه چذابه و حدود ۲۰ موکب تا ۳۰ صفر در شلمچه به خدمت‌رسانی به زوار ادامه می‌دهند.

وی با اعلام اینکه ۲۵۵ مسجد و حسینیه در سطح استان برای اسکان زائران آماده هستند، گفت: با توجه به خستگی را به زائران، توصیه می‌شود که شب را در یکی از مساجد و حسینیه‌هایی که در شهرهای مسیر زوار آماده پذیرایی از آنها هستند، بمانند.

چهارمحالی ادامه داد: این مساجد و حسینیه‌ها در شهرهایی مثل سوسنگرد، بستان، حمیدیه، خرمشهر، آبادان، اهواز، شوش و اندیمشک آماده اسکان و پذایرایی زائران هستند.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان، با بیان اینکه ۲۹ مسجد و حسینیه در اهواز برای اسکان زائران اعلام آمادگی‌ کرده‌اند، گفت: حسینیه سجادیه سه راه، حسینیه حضرت ابالفضل(ع) عین دو، مسجد امام صادق(ع)، مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) کمپلو، مسجد ولایت گلستان، مسجد ارشاد امانیه، مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) کوی ملت از جمله این مساجد هستند.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال