تازه ترین
خانه » اخبار » بیانیه ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برای دعوت به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
بیانیه ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برای دعوت به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

بیانیه ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برای دعوت به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

                                       

                            بیانیه ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس                                                   

                        بسم الله الرحمن الرحیم

پس ازپیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی درایران؛ رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بلافاصله دراولین  ماه مبارک رمضان، آخرین جمعه این ماه را به ‌عنوان روزجهانی قدس اعلام کردند و موجب شد مسلمانان جهان در این روز و با زبان روزه برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده و راهپیمایی کنند تا به این وسیله مساله مهم قدس و آزادی آن همواره در اذهان باقی بماند.

اهمیت راهپیمایی روزجهانی قدس امسال به ویژه تقارن آن با افزایش تلاش‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی با دریوزگی مزدوران منطقه ای آنها برای پیشبرد طرح«معامله قرن» بر کسی پوشیده نیست؛ از طرفی لشگرکشی وعربده ‌کشی آمریکا درمنطقه نیز دراین راستا وباهدف ایجاد رعب و وحشت به ویژه درایران، به عنوان پرچمدار اصلی محورمقاومت وبه تبع آن متحدان ایران درجبهه مقاومت می باشد. ولی بحمدالله ایران اسلامی در طول چهل سال گذشته نشان داده است که هیچگاه مرعوب دشمنان نخواهد شد وهمچنین جبهه مقاومت نیزبه تاسی ازانقلاب اسلامی ایران،همواره شاهد پیروزی های چشمگیری در برابرجبهه رذالت وخباثت استکبار ومزدوران منطقه‌ای آنها، که نماد ذلت عربی واسلامی هستند، بوده است.

ازآنجایی که آمریکای جنایتکار، ازسال گذشته دریک دهن کجی آشکاربا انتقال سفارت خود به بیت المقدس، وپس از آن اعطای حاکمیت جعلی رژیم صهیونیستی بربلندی های جولان سوریه، علاوه براعلام پشتیبانی همه جانبه ازجنایات صهیونیست ها به دنبال القای این نکته است که موضوع فلسطین، موضوعی تمام شده است.  

لذا برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس در جغرافیای جهان اسلام و سایر نقاط جهان خط بطلانی بر «طرح عقیم معامله قرن» و افشاکننده چهره واقعی حامیان منطقه ای رژیم صهیونیستی می با‌شد. و در این روز بزرگ باید ندای مظلومیت مردم مسلمان و روزه دار فلسطینی که با دست‌ خالی، وبا توکل به خداوند متعال وپشت گرمی حمایت های بی دریغ مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقاومت می‌کنند، را به گوش جهانیان برسانیم.

به همین مناسبت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان ضمن محکوم کردن جنایات اشغالگران صهیونیست و آمریکای جنایتکار بویژه محکومیت «طرح خائنانه معامله قرن»، بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و به تبعیت از رهبرمعظم انقلاب اسلامی، همگام با تمامی آزادیخواهان جهان بخصوص مردم خداجوی و روزه دارایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روزقدس شرکت نموده و از آحاد مردم همیشه در صحنه دعوت می‌نماید تا با حضورگسترده  خود باردیگر لرزه براندام رژیم غاصب و پوشالی صهیونیست وحامیان استکباری و منطقه ای آن وارد گردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال