تازه ترین
خانه » اخبار » تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) مطرح کرد: مهمترین راهبرد فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات احیای امر اهلبیت (ع) است
تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) مطرح کرد: مهمترین راهبرد فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات احیای امر اهلبیت (ع) است

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) مطرح کرد: مهمترین راهبرد فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات احیای امر اهلبیت (ع) است

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) مطرح کرد: مهمترین راهبرد فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات احیای امر اهلبیت (ع) است آیت الله سعیدی اظهار داشت: هدف اصلی ستاد بازسازی عتبات عالیات نه تنها بازسازی ساختمان ها و اماکن متبرکه می باشد بلکه مهمترین راهبرد و نگاه اصلی این ستاد احیای امر اهلبیت عصمت و طهارت است.

«آیت الله سید محمد سعیدی» پیش از ظهر پنجشنبه (۲۴ بهمن)  در دیدار معاونین فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات سراسر کشور در حرم مطهر حضرت معصومه (س) ضمن گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت: بر اساس آیات و روایت شهدا زنده اند و در میان ما می باشند  و ناظر بر فعالیت های ما هستند.

نماینده ولی فقیه در استان قم بیان کرد: خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش موجب انسجام، اتحاد و وحدت میان دو کشور ایران وعراق گردید و توطئه های دشمنان در راستای ایجاد اختلاف میان این دو کشور خنثی شد.

آیت الله سعیدی با اشاره به حضور گسترده و با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تصریح کرد: امسال در راهپیمایی ۲۲ بهمن همه دیدند که بسیاری از مردم با تصویر و دست نوشته های در خصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به صحنه آمده بودند و نشان دادند که سردار سلیمانی به معنای واقعی سردار دلها است.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با اشاره به اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اهل هیچ خط و جناحی نبود ادامه داد: این سردار رشید اسلام در جریانی حرکت می کرد که توسط امام راهل و راهبر معظم انقلاب ترصیم شده بود و خط قرمز او انقلاب و ولایت فقیه بود.

وی افزود: یکی از وظایف ستاد های بازسازی عتبات عالیات ابلاغ پیام خون شهید در راستای  تقویت آرمان های اسلامی می باشد.

امام جمعه قم با تاکید بر اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات یادگاری از سردار شهید سلیمانی می باشد ادامه داد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف اینکه گرد و غبار غربت را از حرم های اهل بیت (ع) برداشته شود، بانی این کار بزرگ شد و ستاد بازسازی عتبات عالیات را تاسیس کردند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با اشاره به اینکه فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات بسیار گسترده و با ارزش می باشد ادامه داد: هدف اصلی ستاد بازسازی عتبات عالیات نه تنها بازسازی ساختمان ها و اماکن متبرکه می باشد بلکه مهمترین راهبرد و نگاه اصلی این ستاد احیای امر اهلبیت عصمت و طهارت است.

 آیت الله سعیدی با اشاره به اهمیت توجه به معماری اسلامی در بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: در ساخت و ساز ها عتبات عالیات و تزئینات حرم های معصومین باید احیای امر اهلبیت مورد توجه قرار گیرد، به گونه ای که فرهنگ اهلبیت (ع) را به مردم و زائران انتقال داده شود.

نماینده ولی فقیه در استان قم با تاکید بر اینکه فعالیت های فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات بسیار مهم و حیاتی است تصریح کرد: فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات موجب اتحاد، انسجام و وحدت میان دو کشور عراق و ایران شده است.

منبع: شبستان

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال