تازه ترین
خانه » چند رسانه ای

چند رسانه ای

تبریک میلاد با سعادت منجی عالم بشریت قائم آل محمد(عج)

میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت قائم آل محمد عجل الله تعالی فرجه الشریف بر عموم مسلمین و محبین اهل بیت علیهم السلام مبارک باد. “معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان”   ادامه مطلب »

“کلیپ” توسعه حرم مطهر علوی با ساخت صحن حضرت زهراء(س)

یادآور می شود مردم ولایتمدار استان خوزستان افتخار تقبل هزینه ساخت ۲۰۰۰متر مربع از این صحن را دارند. علاقه مندان می توانند وجوه نقدی خود را به یکی از حساب های ذیل واریز و با مراجعه به یکی از ستادهای تابعه استان سند افتخار مشارکت در این امر خیر را دریافت نماید.   سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی   کارت۹۸۴۵-۹۹۶۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ ملی ... ادامه مطلب »

فیلم نصب خشت های طلای بازسازی شده گنبد حرم علوی

دانلود کلیپ علاقه مندان می توانند به منظور کمک به بازسازی گنبد حرم علوی وجوه نقدی خود را به یکی از حساب های ذیل واریز و با مراجعه به یکی از ستادهای تابعه استان سند افتخار مشارکت در این امر خیر را دریافت نماید.   سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی   کارت۹۸۴۵-۹۹۶۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ ملی سپهر ۰۱۰۰۸۸۸۰۰۰۰۰۸ بانک صادرات جاری  ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲۲۱۰  بانک  انصار ... ادامه مطلب »

روایت عکاسان وب سایت عتبه امام علی(ع) از پیشرفت طرح احداث صحن حضرت زهرا سلام الله علیها

عکاسان وب سایت حرم امام علی(ع) گزارش تصویری از آخرین مراحل اجرای طرح توسعه حرم علوی که مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا(س) می‌باشد، تهیه کرده‌اند.تلاش عاشقانه استادکاران و مهندسان ایرانی دوستدار اهل بیت علیهم السلام در این تصاویر موج می‌زند. گفتنی است درپی آغاز بهره‌برداری از قسمت اول بخش زیارتی صحن حضرت زهرا(س) در فروردین امسال، مراحل تکمیلی طرح ... ادامه مطلب »

چه اقداماتی در بازسازی نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب(س) انجام شد+تصویر

باتوجه به توطئه های استکباری صهیونیستی که در جهت تضعیف جبهه  مقاومت پیگیری می شود طی دو سال گذشته منطقه زینبیه بویژه حرم مطهر، در معرض حملات عناصر پلید تروریستی و تکفیری قرار داشت به طوری که گنبد ،گلدسته ها و محوطه حرم آماج گلوله های آرپی جی،خمپاره و تک تیراندازان قرار داشت وآسیب هایی به گنبد، گلدسته ها، درب ... ادامه مطلب »
ارسال